Kim jest Gabriela Muskała?

i

Autor: AKPA

To dla niej Zbigniew Zamachowski stracił głowę? Kim jest Gabriela Muskała? [GALERIA]

2021-04-01 12:17

Kim jest Gabriela Muskała? To polska aktorka filmowa i teatralna, a także dramatopisarka! Jest laureatką prestiżowych nagród w dziedzinie aktorstwa. Uznanie przyniosła jej rola w dramacie "Fuga" z 2018 roku. Aktorka znana jest również z seriali: "Królestwo kobiet", "Londyńczycy", "Głęboka woda". Wystąpiła w filmie Marka Koterskiego "7 uczuć", a także w tragikomedii Kingi Dębskiej "Moje córki krowy". Sprawdźcie, co łączy ją ze Zbigniewem Zamachowskim. Czy to właśnie dla niej aktor stracił głowę? - jak pisze tygodnik "Na żywo"?

Kim jest Gabriela Muskała?

Gabriela Muskała ukończyła w 1994 roku łódzką PWSFTiT. Była związana z Teatrem Powszechnym w Łodzi, a także z Teatrem Kwadrat w Warszawie. Można było oglądać ją na deskach Teatru im. S. Jaracza w Łodzi. Współpracowała również z warszawskim Teatrem Dramatycznym. Telewizyjni widzowie mogą kojarzyć ją z takich seriali jak: "Londyńczycy", "Głęboka woda", "Złotopolscy". Warto obejrzeć film pt. "Fuga", w którym Muskała znakomicie wcieliła się w rolę kobiety cierpiącej na fugę dysocjacyjną. Za swoje aktorskie osiągnięcia, Muskała otrzymała I nagrodę na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu (1995), dwukrotnie „Złotą Maskę” – nagrodę łódzkich dziennikarzy oraz nagrody dla najlepszej aktorki na XI Międzynarodowym Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych w Łodzi. W 2013 roku została odznaczona Srebrnym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

ZOBACZ: Gabriela Muskała ma za sobą rozwód z twórcą znanych filmów i seriali. Co było powodem rozstania?

To dla niej Zbigniew Zamachowski stracił głowę? Kim jest Gabriela Muskała?

Gabriela Muskała jest singielką. Kilka lat temu rozwiodła się z Grzegorzem Zglińskim - reżyserem wielokrotnie nagradzanego serialu telewizyjnego "Londyńczycy", w którym zagrała Muskała. Według tygodnika "Na żywo" aktorkę łączy coś więcej ze Zbigniewem Zamachowskim.

 

Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowski

i

Autor: AKPA

Na razie jedyną potwierdzoną informacją jest tylko to, że Muskała i Zamachowski spotykają się zawodowo w teatrze - grają razem w spektaklu "Oszuści", na deskach warszawskiego Och-Teatru. Aktorzy są na scenie kochankami. Być może będzie można ich jeszcze zobaczyć, gdy teatry ponownie zostaną otwarte.

Zamachowscy w spa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE