Monika Richardson zamieszkała z ukochanym. Zdradzili ważny powód

2021-10-22 13:07
Monika Richardson zamieszkała z Konradem Wojterkowskim
Autor: AKPA Monika Richardson zamieszkała z Konradem Wojterkowskim

Monika Richardson układa sobie życie z nowym partnerem. Jej ukochany Konrad Wojterkowski, często towarzyszy dziennikarce na oficjalnych wyjściach. Zakochani okazują sobie czułość na każdym kroku i wspierają w trudnych chwilach. Richardson po rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim postanowiła dać sobie jeszcze szansę na miłość. Para szybko zdecydowała się na dzielenie wspólnej przestrzeni.

Od dziennikarki znów bije szczęście! Szybko po rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim dowiedzieliśmy się o jej nowej miłości. Wybrankiem dziennikarki został producent Konrad Wojterkowski. W sierpniu zakochani spacerowali w romantycznych okolicznościach w Sopocie.  Nie mogli oderwać od siebie wzroku. Richardson chętnie zabiera partnera na różne medialne eventy. Można zobaczyć ich trzymających się za rękę i pozujących z uśmiechem fotografom. Para wspiera się w życiowych zakrętach. Konrad Wojterkowski odnalazł po ponad 40 latach brata! To niewiarygodna historia, ale wydarzyła się naprawdę! Szczegóły tutaj.  Richardson w rozmowie z Plotkiem przyznała się do tego, że od dawna mieszka z partnerem: - My pomieszkujemy u siebie wzajemnie od samego początku, jakby nic się w naszym związku przez to nie zmieniło. Wojterkowski zdradził powód szybkiego tempa:W tym wieku decyzje podejmuje się dość szybko. Nie będziemy chodzić ze sobą rok i może wtedy razem zamieszkamy. Jak mieliśmy po 20, 30 lat, to mogliśmy takie decyzje podejmować. Teraz jest inaczej. 

Zbigniew Zamachowski - małżeństwa i rozwody

ZOBACZ: Śmierć na planie filmu "Rust". Alec Baldwin postrzelił dwie osoby. Płacz gwiazdora

Galeria: Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski - Historia miłości i nienawiści

Monika Richardson zamieściła nowe zdjęcia z ukochanym. Na pokazie mody pojawiła się w białym komplecie. Jej partner bardzo pasował do niej stylizacją. Zobacz poniżej. Gwiazda dodała, że ma kilka szaf, by pomieścić swoją garderobę. Niestety nadal ma słabość do nowych ubrań i rzadko zakłada coś dwa razy. Jej partner też nie lubi powtarzalności. Ma aż 50 garniturów, za każdym razem stawia na dodatki.

Sonda
Podoba się Wam kreacja Moniki Richardson?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE