Monika Szczepańska nie wyobraża sobie życia bez seksu

i

Autor: archiwum prywatne Monika Szczepańska nie wyobraża sobie życia bez seksu

Gwiazdy szczerze o seksie!

Monika Szczepańska zdradza szczegóły ze swojej sypialni...

Monika Szczepańska (25 l.) to piękna aktorka, znana z seriali „Miłość na zakręcie” oraz „Święty”, a także robiącego furorę wśród starszej i młodszej publiczności spektaklu „Psi patrol”. Ponadto z siostrami Dorotą (25 l.) i Agnieszką (28 l.) tworzy zespół muzyczny Siostry Szczepańskie. Artystka przyznaje, że jest w bardzo obiecującym związku i nie ma przed partnerem żadnych tajemnic.

Nie ma wątpliwości, że udany seks to więcej niż połowa sukcesu trwałości związku. Dlatego warto dobierać się nie tylko pod względem charakteru, ale również potrzeb fizycznych i temperamentów seksualnych. Taką zasadę wyznaje również Monika Szczepańska, u której w życiu ten układ doskonale się sprawdza. - Seks jest bardzo ważny w związku. Często jest pomijany. Zdarza mi się słyszeć, że ludziom się nie układa, bo jedna osoba chce się kochać częściej niż druga. I przez to rozpadają się relacje i związki. Dla mnie seks jest naturalną rzeczą, choć cały mam wrażenie, że cały czas pozostaje tematem tabu nawet wśród par. Ja osobiście nie wyobrażam sobie związku bez udanego seksu - mówi „Super Expressowi” Monika. - Dopasowanie w sprawach intymnych jest bardzo istotne. Trzeba mieć taki sam temperament, żeby wszystko grało, bo jeżeli dwoje ludzi ma inne potrzeby i każdy zmierza w inną stronę to prędzej czy później relacja seksualna się rozpada - zauważa gwiazda. Wokalistka i aktorka od półtora roku tworzy bardzo udaną parę z Wojciechem Raszewskim (35 l.), także aktorem. Oboje otwarcie mówią między sobą o swoich fantazjach i pragnieniach, a później razem je spełniają. - W moim związku wszystko gra. Bardzo otwarcie mówimy o swoich potrzebach, o tym czego chcemy, a czego nie chcemy, o tym, czego byśmy oboje chcieli spróbować. Bardzo dogadujemy się w tej kwestii i mówimy sobie wprost o swoich potrzebach. To bardzo ważne. Nie ma u nas nudy i rutyny. Lubimy siebie zaskakiwać nawzajem, oczywiście w pozytywny sposób. Jesteśmy spontaniczni i przebojowi. Czasem lubię ubrać dla ukochanego seksowną bieliznę, choć nie mam problemu z akceptacją swojego ciała. Czuje się seksowna także nago, a nawet w dresie - uśmiecha się celebrytka. Razem z ukochanym dają sobie też wiele przestrzeni. Kiedyś zagrali w jednej reklamie, jednak na co dzień pracują osobno i mają dla siebie mnóstwo wyrozumiałości. - Nie jesteśmy ze sobą dwadzieścia cztery godziny na dobę. Często wyjeżdżamy osobno, ale mój partner Wojtek doskonale rozumie moją pracę, bo sam jest aktorem. Nie mamy do siebie pretensji, o wyjazdy, czy późne powroty, bo taka jest specyfika naszej pracy. Ostatnio ja byłam w próbach do spektaklu „Psi patrol”, a on miał zdjęcia w Słowenii, więc widywaliśmy się zaledwie dwa razy w tygodniu. Z drugiej strony to był czas, żeby za sobą zatęsknić - opowiada Monika. - Czasem mam wrażenie, że im mniej czasu ze sobą spędzamy, tym bardziej nas do siebie ciągnie. Potrzebujemy siebie nawzajem i mamy naprawdę fajną więź - dodaje.

Monika Szczepańska razem z siostrami pracuje nad debiutancką płytą, która powinna ukazać się w przyszłym roku.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski o rodzinnych relacjach. Jak mama i synowie Maćka traktują Kasię?
Sonda
Czy w twoim otoczeniu był jakiś seks skandal z udziałem duchownego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE