MROZOWSKA boi się ZEMSTY MĘŻA

2012-11-19 16:08

Monika Mrozowska żyje z mężem w separacji. Aktorka nie złożyła jeszcze pozwu rozwodowego, gdyż obawia się zemsty Macieja Szaciłło.

Jak informowaliśmy na se.pl. Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło od jakiegoś czasu są w separacji. Jednak aktorka nie złożyła jeszcze pozwu rozwodowego, choć jak się mówi ma już nowego partnera.

Wszystko wskazuje na to, że gwiazda obawia się zemsty męża i nie chce naciskać na rozwód.

- Monika chciałaby, żeby ich rozwód przebiegł szybko i bezboleśnie. Boi się, że zraniony Maciek będzie chciał orzeczenia o jej winie. Martwi się, że w takiej sytuacji doszłoby do prania brudów. Chce go udobruchać - zdradza Faktowi znajomy Mrozowskiej.

Jak donosi tabloid, gdy Maciej nie chciał dłużej występować z żoną w Dzień Dobry TVN, aktorka zaproponowała, by w programie śniadaniowym pojawiali się na zmianę. Udało im się również porozumieć w sprawie ich wspólnego biznesu. Mrozowska zgodziła się, by ich firmą ceramiczną zajmował się Szaciłło.

Patrz też: Monika Mrozowska GOTUJE z mężem, a FILMUJE ich... jej KOCHANEK

Czy para rozwiedzie się w zgodzie? Zapewne takie rozwiązanie byłoby dla nich najlepsze, bowiem małżonkowie mają dwie małe córki, które z pewnością nie chciałby, żeby ich rodzice walczyli ze sobą w sądzie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE