Mrozowska najpierw dostała rozwód później mizianko

2013-10-15 6:00

Stało się. Po 10 latach aktorka Monika Mrozowska (33 l.) i artysta Maciej Szaciłło (33 l.) przestali być małżeństwem. Para rozwiodła się z niebywałą klasą po ponadrocznej separacji. Po ogłoszeniu wyroku wpadli sobie w ramiona. - Tak, rozstaliśmy się w zgodzie - przyznaje Maciej, który do niedawna jeszcze gotował z żoną w programie "Dzień Dobry TVN".

Skoro już trzeba się rozwieść, można to zrobić w zgodzie. W przypadku Moniki i Macieja obyło się bez pretensji, prania brudów i łez. - Potwierdzam, że zapadł wyrok rozwodowy - usłyszeliśmy w Sądzie Okręgowym w Warszawie. Na sądowym korytarzu byli małżonkowie uśmiechali się do siebie i rozmawiali po przyjacielsku. W końcu wszystko mieli wcześniej ustalone. Dla nich to była tylko formalność.

Po ogłoszeniu wyroku para rzuciła się sobie w ramiona. Przytuliła się, pocałowała i rozeszła do swoich zajęć. Patrząc na nich, aż trudno było uwierzyć, że właśnie się rozwiedli.

Przeczytaj też: Mrozowska mieszka z kochankiem. Co z dziećmi?

Z pewnością postanowili zrobić to w ten sposób dla dobra ich córek Karoliny (10 l.) i Jagody (3 l.). Wszak nadal będą wychowywać je razem.

Para już od ponad roku była w separacji. Mimo to do niedawna Monika i Maciej prowadzili wspólnie kącik kucharski w "Dzień Dobry TVN".

Plotkuje się, że Monika już wypełniła pustkę w sercu - podobno spotyka się z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE