Majka Jeżowska Campus Polska

i

Autor: TWITTER

Jej wypowiedź wywołała burzę

Na Majkę Jeżowską spadł hejt! Wszystko przez ostre słowa o Nowym Sączu

2022-08-31 12:32

Majka Jeżowska (62 l.) to jedna z najbardziej znanych polskich piosenkarek. Gwiazda ostatnio wzięła udział w wydarzeniu Campus Polska Przyszłości, organizowanym przez Rafała Trzaskowskiego (50 l.). Jej słowa o Nowym Sączu wywołały burzę w mediach społecznościowych!

Majka Jeżowska to jedna z najbardziej znanych polskich wokalistek, która skomponowała wiele niezapomnianych przebojów dla starszych i młodszych słuchaczy. Utwory takie jak  "A ja wolę moją mamę", "Wszystkie dzieci nasze są", "Najpiękniejsza w klasie" czy "Od rana mam dobry humor" śpiewała cała Polska. Jeżowska może pochwalić się imponującym dorobkiem muzycznym. Ma na swoim koncie również wiele prestiżowych nagród i wyróżnień.  

W piątek, 26 sierpnia, w Olsztynie wystartował Campus Polska Przyszłości, czyli wydarzenie zorganizowane przez prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego. Na wykłady, panele i warsztaty zapraszane są znane osobistości. W jednym z nich, zatytułowanym "Jak być bajglem na talerzu pełnym cebularzy – czyli jak dbać o inkluzywność i różnorodność w przestrzeni publicznej" wzięła udział m.in. Majka Jeżowska. W czasie dyskusji gwiazda wspomniała o swoim rodzinnym mieście, Nowym Sączu. Skrytykowała również wartości, którymi kierują się nowosądeczanie

Ja pochodzę z małego... nie no, obrażą się, więc dużego miasta o nazwie Nowy Sącz, które jest zagłębiem kościelno-zaściankowym i tam myślenie jest zupełnie inne. Nic dziwnego, że uciekłam stamtąd zaraz po maturze. [...] Patrzę na was i myślę sobie, że my jesteśmy tutaj w swoim gronie, ale jak nauczyć małe dziecko, które jest nasiąknięte zachowaniem rodziców i dziadków, którzy wygadują w domu codziennie rzeczy niegodne człowieka o drugim człowieku? Tak naprawdę powinniśmy jeździć po przedszkolach i żłobkach i wtłaczać tym dzieciakom pozytywne myślenie i spostrzeganie świata przez pryzmat tej inności, którą reprezentuje.

Słowa Majki Jeżowskiej wywołały burzę w mediach społecznościowych. Jej wypowiedź została skrytykowana przez wielu polityków oraz zwykłych obywateli, zwłaszcza mieszkańców Nowego Sącza.

W innych komentarzach możemy przeczytać:

Uwaga rodzice! Majka Jeżowska chce jeździć po przedszkolach i żłobkach i nauczać nasze dzieci o "inności", nie mają słuchać rodziców, dziadków, tylko nowoczesnej celebrytki. Nieźle jej się we łbie pomieszało

Ptasi móżdżek pseudoeuropejski... Jakież to prymitywne i żałosne... [...]

Majka Jeżowska to chodzący wstyd Nowosądecczyzny

Piosenkarka, prawdopodobnie przez falę negatywnych wiadomości, zablokowała możliwość dodawania komentarzy pod jej zdjęciami.

A co wy sądzicie na jej temat? Zgadzacie się ze słowami Majki Jeżowskiej czy uważacie, że nie powinna wyrażać publicznie takich opinii? Dajcie znać w komentarzach.

Majka Jeżowska zachwyciła tłumy na obchodach Dnia Dziecka w Szczecinie! Zobaczcie zdjęcia

Majka Jeżowska wspomina występ na Pol’and’Rock Festival i lekcje z Nergalem
Sonda
Czy zgadzasz się ze słowami Majki Jeżowskiej o Nowym Sączu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany