Patricia Kazadi

i

Autor: Instagram @kazadi_official

Mężczyzna popełnił samobójstwo

Nagranie Kazadi rozdziera serce. Kolega pozostawił żonę i osierocił trójkę dzieci! "Poczuł, że nie ma wyboru"

2022-12-23 9:14

Patricia Kazadi (34 l.) opublikowała na Instagramie rozdzierające serce nagranie. Kilka dni temu życie odebrał sobie jej dobry kolega, osierocając troje dzieci. "Jaki to musiał być rodzaj bólu już nie do wytrzymania, że poczuł, że nie ma już innego wyboru" - słyszymy.

Patricia Kazadi jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama, na którym nie tylko kontaktuje się z fanami, często odpowiadając na ich pytania, ale też zdarza się, że zarabia na sponsorowanych postach. Ostatni wpis jednak do takich nie należy. Jest przepełniony smutkiem i goryczą po stracie bliskiego znajomego.

Nagranie Patricii Kazadi rozdziera serca. "Przegrał walkę z depresją"

Patricia Kazadi zdecydowała się opublikować krótkie wideo, w którym poinformowała, że przeżywa żałobę. Kilka dni temu życie odebrał sobie bardzo bliski jej mężczyzna.

- Ostatnie dni były dla mnie bardzo trudne. W zeszłym tygodniu straciłam kolegę, który przegrał walkę z depresją. Osobę, która zostawiła żonę i trójkę swoich dzieci, mimo że kochała ich najbardziej na świecie. Więc jaki to musiał być rodzaj bólu już nie do wytrzymania, że poczuł, że nie ma innego wyboru - słyszymy.

Gwiazda od razu zakomunikowała również, dlaczego postanowiła podzielić się publicznie tą tragiczną historią.

- Mówię o tym dlatego, że zbliżają się świętą i nie dla wszystkich jest to okres radosny. Wielu z nas właśnie w tym czasie tęskni za swoimi bliskimi, których już nie ma. Wielu osobom w takim momencie doskwiera samotność, depresja, pojawiają się różne myśli... - dodała, apelując o większe poczucie empatii oraz troski o innych.

W opisie nagrania aktorka prezenterka poinformowała, gdzie szukać pomocy. Ponadto poprosiła o wpłaty niewielkich kwot na paczki dla samotnych seniorów.

Depresja - gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy? Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111.

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123.
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212.
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108.
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123 pokonackryzys.pl
Sonda
Czy Twoim zdaniem można uratować życie kogoś, kto chce popełnić samobójstwo?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany