Najlepszy Koncert Świata 2022: Fenomenalne występy gwiazd disco-polo! Zobacz naszą relację z Warszawy

i

Autor: Paweł Dąbrowski/SUPER EXPRESS Najlepszy Koncert Świata 2022: Fenomenalne występy gwiazd disco-polo! Zobacz naszą relację z Warszawy

Najlepszy Koncert Świata 2022: ognista zabawa w Warszawie! Tłum szalał z gwiazdami disco - polo [ZAPIS RELACJI]

Już o 19:00 przy ulicy Jubilerskiej 10 w Warszawie rozpoczął się Najlepszy Koncert Świata 2022 zorganizowany przez VOX FM! Wystąpili m.in. Bobi, Stachursky, zespół Playboys oraz Freaky Boys. Na uczestników koncertu czekała moc atrakcji, pełni energii prowadzący i oczywiście duża dawka dźwięków disco - polo! Tylko u nas zobaczycie zapis relacji z tego wyjątkowego wydarzenia i przeżyjecie to jeszcze raz.

Najlepszy Koncert Świata 2022 w Warszawie! Wystąpili m.in. Bobi i Stachursky

Gdzie dziś powinni stawić się wszyscy fani polskiego disco - polo? Jeśli mieszkacie w Warszawie, w piątek, 24 czerwca, o godz. 19:00 przy ul. Jubilerskiej 10 mieliście okazję cieszyć się występami ulubionych artystów. Wystąpili m.in. Stachursky, zespół Freaky Boys oraz Playboys! Dodatkowe atrakcje to także występy stand-uperów, specjalnie przygotowana strefa gastronomiczna oraz inne niespodzianki.

Przeczytaj również: Najlepszy Koncert Świata 2022 Warszawa - transmisja na żywo z imprezy VOX FM! Jak, gdzie i o której oglądać?

Wydarzenie zgromadziło prawdziwe tłumy ludzi! Bawili się wszyscy i starzy, i młodzi. Tańce i huczna zabawa trwała aż do zmroku, a dźwięki skocznej muzyki niosły się po Pradze-Południe. Jeśli nie mogliście tam być, to nic straconego. Wszystkie emocjonujące występy relacjonowaliśmy na żywo.

Poniżej znajdziecie zapis relacji z Najlepszego Koncertu Świata 2022 VOX FM w Warszawie. Przeżyjmy to jeszcze raz!

Rychu Piwek zaprasza na Najlepszy Koncert Świata VOX FM

Jak bawili się uczestnicy Najlepszego Koncertu Świata 2022 w Warszawie? Więcej w naszej galerii zdjęć poniżej!

Najlepszy Koncert Świata 2022 VOX FM Warszawa

17:30

Najlepszy Koncert Świata 2022 - finał w Warszawie już dziś! Największe gwiazdy na scenie [WSTĘP DARMOWY]
Najlepszy Koncert Świata 2022 - finał w Warszawie już dziś! Największe gwiazdy na scenie [WSTĘP DARMOWY]

Już o godz. 19:00 rozpoczną się występy podczas Najlepszego Koncertu Świata 2022! Kto pojawi się na scenie w Warszawie, na parkingu przy ul. Jubilerskiej 10? Tego dowiecie się z artykułu!

18:32

Zespół Playboys zaprasza na Najlepszy Koncert Świata VOX FM

Zespół Playboys usłyszycie już dziś na scenie w Warszawie podczas Najlepszego Koncertu Świata 2022! Zapraszają wszystkich fanów polskiego disco - polo.

18:50

Stachursky zaprasza na Najlepszy Koncert Świata VOX FM w Warszawie

Już za chwilę ruszy długo wyczekiwany przez fanów disco - polo Najlepszy Koncert Świata 2022! Na scenie pojawi się wielka gwiazda - Stachursky. Tak zapraszał swoich fanów na występ!

19:04

Tłumy zebrały się, aby zobaczyć Najlepszy Koncert Świata 2022 w Warszawie! Pogoda dopisuje, nastroje również. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z wydarzenia!

19:06

Jako pierwszy na scenie pojawi się zespół Playboys! Tłum oszalał - co za energia!

19:09

Kuba Urbański z grupy Playboys nie wierzył, że jego żona jest w ciąży!

A co słychać u członków zespołu Playboys prywatnie? Tego dowiecie się z tego wideo! 

19:16

Kuba Urbański, wokalista zespołu Playboys, zachęca fanów do wspólnej zabawy. Nie zabrakło żartów i uśmiechów! Zespół gra swój hit, "Lejde". 

19:23

19:35

Zespół Bayera już na scenie! Po hicie "Popłyniemy" czas na popularne "Do samego rana". Tak z pewnością będą bawić się uczestnicy Najlepszego Koncertu Świata 2022 w Warszawie VOX FM!

19:39

Tak bawicie się podczas Najlepszego Koncertu Świata 2022 VOX FM! Zobacz, jak szaleje Warszawa podczas finałowego koncertu w naszej galerii zdjęć z wydarzenia.

19:45

Prowadzący Najlepszego Koncertu Świata 2022 w Warszawie rozgrzewają publiczność. Proszą także publiczność o polubienie fanpage'a VOX FM, organizatora występów. Łapcie za telefony!

19:49

Bobi w otoczeniu tancerek szaleje na scenie. Publiczność śpiewa razem z nim!

19:51

Bawimy się razem z Wami! Zobaczcie naszą relację na żywo z finałowego Najlepszego Koncertu Świata 2022 w Warszawie.

20:06

Na scenę właśnie wszedł legendarny Stachursky! Co za ogień, tłum dosłownie oszalał z radości!

20:12

Publiczność śpiewa razem z wokalistą! Zobaczcie zdjęcia z Najlepszego Koncertu Świata 2022 w Warszawie - VOX FM zaprasza do wspólnej zabawy.

20:22

Iness wkracza na scenę! Wokalistka rozgrzała publiczność do czerwoności.

20:32

Doktor Miłość wkracza do akcji - jeśli jesteście z nami podczas Najlepszego Koncertu Świata 2022 w Warszawie, podejdźcie pod scenę! VOX FM rozdaje radiowe, letnie gadżety.

20:35

Paweł Pawelec rozbawił publiczność do łez. Teraz wracamy do muzyki! Na scenie pojawił się zespół Jorrgus.

20:53

Humory dopisują, stawiliście się tłumnie! W naszej galerii zdjęć znajdziecie migawki z Najlepszego Koncertu Świata 2022! Gramy dla Was!

20:55

B-QLL już na scenie ze swoim letnim hitem "Czy to czujesz"!

21:09

Piosenka o rosnących ratach kredytu ewidentnie Wam się spodobała. Porządna dawka humoru na Najlepszym Koncercie Świata 2022 gwarantowana!

21:23

Nie ma to jak odrobina stand - upu na dobry humor! 

21:28

Rychu Piwek rozbawił nas do łez! O tym, że zamierza się oświadczyć, jego bliscy dowiedzieli się z... anteny radia. Co za historia!

21:29

Dejw energicznie rozpoczęli swój występ. Do wspólnego śpiewu zaprosili także publiczność! Uczestnicy Najlepszego Koncertu Świata szaleją pod sceną. Zapału Wam nie brakuje!

21:33

Tak bawicie się razem z Dejw! Zobaczcie zdjęcia z Najlepszego Koncertu Świata 2022 VOX FM. To już finał! Pod sceną w Warszawie stawili się najwięksi fani disco - polo. 

21:41

Paweł Pawelec ruszył w tłum, aby znaleźć zakochane pary wśród uczestników Najlepszego Koncertu Świata 2022! Znajdźcie go pod sceną, jeśli chcecie uzyskać poradę od Doktora Miłości.

21:44

Czas na kolejny występ! Classic porywa publiczność do tańca swoim hitem "Ja Dla Ciebie Ty Dla Mnie".

21:51

Classic przygotowali specjalną niespodziankę dla fanów, którzy przybyli na Najlepszy Koncert Świata 2022 w Warszawie. Grają swój najnowszy utwór, "Będę czekać"!

21:56

Cały czas jesteśmy z Wami! Zobaczcie, jak bawi się publiczność Najlepszego Koncertu Świata 2022!

22:00

Najlepszy Koncert Świata 2022 w Warszawie zamyka muzyczne rozrywki, zorganizowane przez VOX FM tego lata. Dziękujemy, że jesteście z nami! Na scenie ostatnie występy. Widownia szaleje!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE