Najnowsze plotki o gwiazdach. Dawid Kwiatkowski wstawia na Facebooka... zdjęcie z sarną! [ZDJĘCIE]

2014-07-10 18:46

Pomysły niektórych gwiazd są przynajmniej zadziwiające. Dawid Kwiatkowski znany jest z wrzucania szalonych fotek na Facebooka. Jednak czegoś takiego nikt się nie spodziewał!

To zdjęcie wywołało duże emocje u wielbicielek muzyka. Po wszystkich wcześniejszych szalonych fotkach celebryta postanowił pochwalić się tak zwanym selfie z... sarną. Pomysł, choć dziwny, fankom się spodobał. Oszalały na punkcie tego zdjęcia! Pod postem widnieje już prawie 800 komentarzy, a polajkowało go ponad 11 tysięcy osób!

Jeszcze niedawno mogliśmy zobaczyć fotki muzyka z Hiszpanii. Prawdopodobnie spędził tam swoje wakacje. Ostatnio wziął się do roboty. Ma coraz to więcej koncertów, jeździ po całej Polsce i nie traci motywacji do dalszej pracy! Dawid Kwiatkowski jest u szczytu kariery i widać, że chłopak w pełni z tego korzysta! Dawid Kwiatkowski to polski bloger oraz piosenkarz. Ma 18 lat. Urodził się w Gorzowie Wielkopolskim. W ostatnich latach stał się w Polsce popularny, szczególnie wśród nastolatek. Na Facebooku "lubi" go już niemal ćwierć miliona użytkowników!

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Post użytkownika Dawid Kwiatkowski.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE