Gratulujemy partnerom

W końcu wiadomo, kim jest chłopak Piaska! Totalne przeciwieństwo. Ale się dobrali! Andrzej Piaseczny się nie kryje

2023-07-24 15:37

Andrzej Piaseczny dwa lata temu w wywiadzie radiowym zdecydował się na coming out. Gdy oficjalnie wyszło na jaw, że Piasek jest osobą LGBT, wszyscy zastanawiali się, kim jest jego partner. Wokalistka mówił o nim w wywiadach, ale go nie pokazywał. Teraz uczestnik programu "Googlebox" Mariusz Kozak poznał chłopaka Piaska! Już wiadomo, kto jest miłością Andrzeja Piasecznego! Wygląda na to, że mężczyzna jest przeciwieństwem przebojowego piosenkarza. Kim jest chłopak Piaska?

Coming out Piaska. Tak Andrzej Piaseczny mówiło swoim partnerze

Piasek jeszcze zanim dokonał coming outu, opowiadał, że jest w szczęśliwym związku. Potem w różnych rozmowach - gdy już wiadomo było, że jest osobą LGBT - co nieco mówił o swoim chłopaku. - Mam to szczęście, że nie jestem człowiekiem samotnym, moja relacja jest przyjemnym związkiem, który trwa od kilku lat i liczę na to, że to się uchowa. Mieszkam w małej społeczności, tam nie da się postawić muru, za którym nic nie widać - wyjawił Andrzej Piaseczny w rozmowie z Wprost.pl. Okazało się, że mężczyzna został także zaakceptowany przez ukochaną mamę muzyka. - Mama na Dzień Dziecka zadzwoniła i najpierw złożyła życzenia mnie, a potem mojemu partnerowi - zdradził wzruszony Piasek w wywiadzie dla Repliki. Wiadomo także, że Andrzej Piaseczny chciałby wziąć ślub. Być może będzie to możliwe już w przyszłym roku. Teraz w końcu - po ponad dwóch latach od coming outu - wyszło na jaw, jaki jest chłopak Piaska. Z relacji jego kolegi wynika, że jest totalnym przeciwieństwem wokalisty.

Kim jest chłopak Piaska? "Mówił do mnie: proszę pana"

Mariusz Kozak, znany m.in. z programu "Gogglebox", w rozmowie z portalem Plotek zdradził, że poznał chłopaka Andrzeja Piasecznego przy okazji koncertu w Kielcach. Kim jest chłopak Piaska? Partner wokalisty sprawiać miał wrażenie skrępowanego, co przy z natury przebojowym piosenkarzu tworzy niezły kontrast. - Był bardzo nieśmiały i mówił do mnie: proszę pana. Mówię: "kurde, nie mów do mnie per pan" - relacjonował Mariusz Kozak, który zwrócił się do kolegi ze śmiałym apelem. - Andrzej, chciałbym, żebyś przyszedł teraz ze swoim... - dobrze, nie będę zdradzał imienia - chłopakiem na ściankę - zdradził influercer. Na to Andrzej Piaseczny jeszcze się nie zdecydował, ale kto wie, czy wkrótce to nie nastąpi.

W naszej galerii prezentujemy, jak przez lata zmieniał się Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny na ściance w Sopocie wysyła "miłość"
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany