Narzeczony Eli Romanowskiej został ZDEMASKOWANY! Zrobiono to w programie TVP

2022-01-22 15:00
Narzeczony Eli Romanowskiej został ZDEMASKOWANY
Autor: AKPA

Elżbieta Romanowska (39 l.) była gościem nowego programu TVP HD pt. "Śmietanka towarzyska". Prowadzący Maciej Kurzajewski (49 l.) postanowił publicznie zdemaskować medialnego narzeczonego aktorki. Prawda dla wielu osób będzie zaskakująca.

Ela Romanowska jest popularną aktorką znaną m.in. z serialu "Ranczo", a także prowadzącą programy rozrywkowe "Anything Goes. Ale jazda!" czy "Fort Boyard". W 2021 roku media obiegła informacja o jej zaręczynach. Nie brakowało głosów, że wybrankiem gwiazdy został Tomasz Łysiak. Teraz, w programie TVP HD postanowiono zdementować te medialne rewelacje.

- Poznaliśmy się przez naszą wspólną znajomą. Zostałam kiedyś zaproszony do domu Eli; nie do końca miałam ochotę na tę wizytę, bo wcześniej z różnych sytuacji branżowych dochodziłam do wniosku, że towarzystwo aktorsko-celebryckie to nie do końca moja bajka. Koleżanka mnie przekonała i tak naprawdę od pierwszego wejrzenia zostaliśmy dobrymi przyjaciółmi. Po tym całym spotkaniu śmieszne jest to, że od kilku lat ja z racji swojego zawodu i wcześniejszej pracy (w mediach), Ela z racji swojej, bardzo często byliśmy zapraszani na różnego rodzaju imprezy i eventy jednocześnie. Jak dwójka przyjaciół zawsze chodziliśmy na nie razem, no i troszkę to poszło w mediach za daleko. Zaczęliśmy być postrzegani przez pryzmat bycia parą, a jesteśmy po prostu dobrymi przyjaciółmi, ludźmi, którzy się uwielbiają, wspierają i zawsze są dla siebie - powiedział Tomasz Łysiak w programie "Śmietanka towarzyska".

Sprawę postanowiła skomentować także Ela Romanowska. Aktorka przyznała, że nawet kiedy ogłosiła publicznie swoje zaręczyny, to wciąż czytała w mediach, że jej wybrankiem jest właśnie Tomasz. Zobaczcie, jak wygląda jej narzeczony, i obejrzyjcie wideo!

Zobacz, jak mieszka Ela Romanowska!

Sonda
Lubiłeś/aś oglądać "Ranczo"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE