To dopiero REWOLUCJA! Powstanie serial o Magdzie GESSLER!

2014-05-21 14:59

Narzeczony Magdy Gessler chce z niej zrobić Annę German! Waldemar Kozerawski wpadł na pomysł serialu o swojej ukochanej. Ona nie mówi nie, więc niedługo możemy spodziewać się nowego telewizyjnego hitu!

Wszystko zacznie się na początku lat 90. od wątków sensacyjnych. Wtedy to Gessler, jako szefowa warszawskiej restauracji U Fukiera, odmówiła płacenia haraczu mafii. Grożono jej, dzieciom i rodzinie, ale nie ugięła się i wynajęła ochronę.

Potem widzowie zobaczą miłosne perypetie z przeszłości słynnej restauratorki. W serialu nie zabraknie oczywiście ślubu Gessler z chorym na raka skóry niemieckim dziennikarzem. Może zobaczymy też, co naprawdę łączyło Gessler z Piotrem Adamczykiem? Wiadomo już, że będzie happy end i pojawi się w końcu w jej serialowym życiu ukochany narzeczony.

Zanim na ekranach pojawi się serial z Gessler, do księgarń trafi książka o słynnej restauratorce. Autorem ma być także ukochany Gessler. Jak do pomysłu Kozerawskiego podchodzi restauratorka?

- Nie boję się prawdy i niczego bym w swoim życiu nie zmieniła - zapewnia Gessler w rozmowie z "Rewią" i dodaje: - Zaręczam, że i książka Waldka, i film, będą ciekawe. Tak jak moje życie i jak moja kuchnia. A więc raz słodkie, raz gorzkie, a innym razem jeszcze pikantne. Bo historiami i przygodami, które mnie spotkały, mogłabym spokojnie obdzielić kilka osób.

Myślicie, ze to będzie telewizyjny hit?

Polecamy też: Magda Gessler lubi brutali! Tego o niej nie wiedzieliście!

Wiadomości Se.pl na Facebooku