Nasz nowy dom: koszmarna awantura na planie! Zawistna sąsiadka RZUCIŁA SIĘ na Katarzynę Dowbor!

2022-01-18 14:48
Nasz nowy dom: koszmarna awantura na planie! Zawistna sąsiadka RZUCIŁA SIĘ na Katarzynę Dowbor!
Autor: AKPA Nasz nowy dom: koszmarna awantura na planie! Zawistna sąsiadka RZUCIŁA SIĘ na Katarzynę Dowbor!

Na przestrzeni lat program "Nasz nowy dom" pomógł setkom potrzebujących rodzin, które żyły w tragicznych warunkach. Nie wszystkim jednak podoba się idea popularnego formatu. W jednym z wywiadów Katarzyna Dowbor opowiedziała o koszmarnej awanturze na planie programu! Zawistna sąsiadka bohaterów rzuciła się na prowadzącą na klatce schodowej! Poznajcie szokujące szczegóły!

Nie wszystkim podoba się dobór bohaterów w programie "Nasz nowy dom". Niektórzy zawistni ludzie uważają, że wybrane rodziny nie zasługują na pomoc. Zdarza się też, że działają na szkodę uczestników. Przypomnijmy, że spłonęły już dwa domy wyremontowane przez ekipę Polsatu. Swego czasu głośno było o pożarze w Antoninie, a podpalaczem okazał się znajomy rodziny. W ubiegłym miesiącu do mediów dotarły informacje o kolejnym pożarze, który doszczętnie strawił dom pani Bogusławy i jej córki. Ekipa Katarzyny Dowbor wyremontowała go rok temu.

Katarzyna Dowbor w rozmowie z Pomponikiem zdradziła, że skrzynki produkcji programu "Nasz nowy dom" wręcz uginają się pod ciężarem donosów na wybrane rodziny. Osoby z ich otoczenia najczęściej piszą, że ci bohaterowie nie zasługują oni na remont. Domagają się też, by to im udzielono pomocy, a nie wybranym rodzinom.

NIE PRZEGAP: Policja zakończyła dochodzenie ws. strzelaniny w domu rodziców Opozdy! Wyniki ODBIERAJĄ MOWĘ!

- Czasami przynosili donosy papierowe na jakąś rodzinę, ale to nie jest fajne, bo w ten sposób osoby, które piszą te donosy, niczego sobie nie załatwią. A walczenie o to, żeby ktoś nie miał lepiej ode mnie, jest bardzo słabe. Zdarzają się takie sytuacje, ale na te 240 domów bardzo rzadko - powiedziała portalowi Katarzyna Dowbor.

Prowadząca wróciła też wspomnieniami do wyjątkowo nieprzyjemnej sytuacji na planie "Nasz nowy dom". Zawistna sąsiadka wybiegła ze swojego mieszkania i rzuciła się na Katarzynę Dowbor. 

- Pani wybiegła z mieszkania i mówi do mnie: „Pani Kasiu, co pani robi?”. Ja odpowiadam, że remontujemy dom, a ona: „Ale komu, tej…”. Popatrzyłam na nią i mówię do niej, że tak nie można. „Jest pani wierząca?” – zapytałam. To odparła, że tak. Powiedziałam jej: „I tam pan Bóg wszystkiego słucha i nie będzie pani wybaczone”. I ta pani spojrzała na mnie, weszła do mieszkania i zatrzasnęła drzwi - mówi Katarzyna Dowbor.

Spodziewaliście się, że osoby z bliskiego otoczenia bohaterów programu są aż tak zawistne?

Zobaczcie niżej zdjęcia z pożaru w Antoninie, w którym spłonął dom wyremontowany przez ekipę Katarzyny Dowbor. 

NIE PRZEGAP: Grażyna Torbicka wdała się w romans ze znanym piłkarzem?! Te doniesienia zwalają z nóg!

Sonda
Lubisz program "Nasz nowy dom"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE