Nasz nowy dom: Stan jej zdrowia się pogarsza, a lekarze rozkładają ręce! Dowbor odmieniła los rodziny

2021-09-17 17:01
Nasz nowy dom - Pieńki Rzewińskie
Autor: Materiały prasowe Polsat Nasz nowy dom - Pieńki Rzewińskie

Ekipa programu "Nasz nowy dom" nie zwalnia i zmienia życie kolejnej rodziny! Katarzyna Dowbor odwiedziła Pieńki Rzewińskie, gdzie mieszka Anna oraz jej 8-letniej syn Antoś. Od jakiegoś czasu samotna matka boryka się z problemami zdrowotnymi. Dom, do którego przybyła ekipa "Naszego nowego domu", pozostawiał wiele do życzenia. Zmiany, jakie zaszły, są szokujące! Zobaczcie sami!

Za nami kolejny odcinek 17. sezonu programu „Nasz Nowy Dom”. Tym razem ekipa programu odwiedziła Pieńki Rzewińskie - wieś na północnym Mazowszu. W maleńkim drewnianym domu mieszkali tu mama i syn – pani Anna i ośmioletni Antoś. Pani Ania od pewnego czasu choruje, objawy są niebezpieczne a lekarzom nie udało się dotąd ustalić diagnozy. Antek jest grzecznym, wspierającym mamę  chłopcem, przerażonym tym, co się z nią dzieje: - Czasami jest tak, że moja mama jest słabsza niż zwykle. Martwię się o mamę cały czas – mówi Antoś.

Rodzina żyła w naprawdę dramatycznych warunkach. W maleńkim stuletnim domku nie domykały się drzwi, wiało z każdej szpary. Połowa domu wybudowana była z gliny i sukcesywnie się zapadała. Nie było ciepłej wody, łazienki ani toalety. Niebezpieczne ogrzewanie i instalacja elektryczna w każdej chwili mogły doprowadzić do tragedii. Ekipa programu chciała sprawić, by ta rodzina w reszcie poczuła się spokojnie i bezpiecznie. Do akcji, u boku Katarzyny Dowbor, wkroczyli Martyna i Wiesiek!

Antoś po raz pierwszy był na wakacjach!

W trakcie remontu rodzina została wysłana na zasłużone wakacje! Antoś wraz ze swoją mamą pojechali do Warszawy. Wizyta w stolicy była marzeniem 8-latka. Podczas wycieczki pani Anna spotkała się z lekarzem, który bliżej przyjrzał się jej problemom zdrowotnym. Wspólnie ustalili plan działania. Jak wyszedł remont? Zapraszamy do obejrzenia galerii! Będziecie w szoku, kiedy zobaczycie, co udało się zrobić ekipie "Naszego nowego domu"!

Źródło: Polsat

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE