Natalia Kukulska chroni swoją prywatność, ale teraz zrobiła wyjątek. Jest co świętować!

i

Autor: Instagram Natalia Kukulska chroni swoją prywatność, ale teraz zrobiła wyjątek. Jest co świętować!

Nigdy wcześniej tego nie robiła!

Natalia Kukulska pokazała twarz 5-letniej córki! Do kogo jest podobna Laura? Dziewczynka skradła serca fanów

2022-12-11 11:08

Natalia Kukulska zaskoczyła fanów i po raz pierwszy pokazała swoją najmłodszą córeczkę, 5-letnią Laurę. W mediach społecznościowych opublikowała urocze zdjęcie, na którym widać całą rodzinę Kukulskiej. Artystka pokazała twarz swojej córki, Laury. Do kogo jest podobna dziewczynka? To zdecydowanie wykapana mama. 5-latka skradła serca fanów Kukulskiej.

Natalia Kukulska zamieściła urocze rodzinne zdjęcie

Natalia Kukulska jest szczęśliwą żoną perkusisty Michała Dąbrówki. Para pobrała się w 2000 roku i doczekała trójki dzieci: 21-letniego Jana, 16-letniej Ani i najmłodszej, 5-letniej Laury. Choć Kukulska od dzieciństwa obraca się w polskim show-biznesie, to należy do grona gwiazd, które pilnie strzegą swojej prywatności. Na jej Instagramie raczej próżno szukać szokujących kadrów z życia codziennego, za to jest mnóstwo zdjęć ukazujących kulisy jej pracy. Teraz piosenkarka zaskoczyła swoich fanów i zamieściła rodzinne zdjęcie zrobione tuż po koncercie w Warszawie. - Warszawa da się lubić! Ale się działo. Będzie relacjonowane! Dziękuję ludzie kochani… zanim podzielę się zdjęciami ze sceny ze wspaniałą publicznością i czadowymi gośćmidzielę się fotą tuż po koncercie z najbliższą mojemu sercu drużyną! Byliśmy w komplecie - napisała pod zdjęciem.

Kukulska pokazała twarz 5-letniej córki. Do kogo jest podobna?

Na zdjęciu widać nie tylko Natalię i jej męża, ale także wszystkie pociechy artystki. Wśród nich nie zabrakło oczywiście 5-letniej Laury. Fani w końcu mogli zobaczyć twarz dziewczynki. Na pierwszy rzut oka widać, że córka jest łudząco podobna do swojej mamy. Okazuje się, że mała dziewczynka skradła serca widzów obecnych na koncercie. "Cudowna drużyna! A Laurka jest przeuroczą dziewczynką, Anię na żywo też widziałam. A koncert był mega" - piszą fani pod zdjęciem Kukulskiej.

Poniżej zobaczysz galerię zdjęć Natalii Kukulskiej z dziećmi w Hiszpanii:

Sonda
Do kogo podobna jest córka Natalii Kukulskiej?
Syn Natalii Kukulskiej marzy o śpiewaniu
Nasi Partnerzy polecają