Festiwal Opole 2023

Natasza Urbańska kusi nogą. Justyna Steczkowska pod krawatem. Tak prezentują się największe polskie gwiazdy w Opolu [ZDJĘCIA]

2023-06-10 23:24

Jubileuszowa edycja Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu trwa w najlepsze. Do stolicy polskiej piosenki zawitała plejada gwiazd. Drugiego dnia festiwalu w Opolu oprócz koncertu "Premier" czekał nas również koncert "Czas Ołowiu" Zobaczcie, jak gwiazdy prezentowały się ściance.

Podczas pierwszego dnia jubileuszowego 60. festiwalu Krajowego Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu nie brakowało emocji i pięknych chwil. Jednak to dopiero część muzycznych emocji, jaka czeka na widzów zgromadzonych w opolskim amfiteatrze oraz przed telewizorami. Drugi dzień festiwalu upłynął pod znakiem dwóch koncertów: "Premier" w reżyserii Cypriana Ziąbskiego oraz "Czas ołowiu" w reżyserii Michała Bandurskiego. Koncert będzie oddaniem hołdu artystom, których nie ma już wśród nas.

Koncert "Czas Ołowiu". Tak prezentowały się gwiazdy. Natasza Urbańska i Justyna Steczkowska skradły show!

Zanim jednak gwiazdy rozgrzeją scenę opolskiego amfiteatru przeszły przez ściankę zdjęciową, na której zaprezentowały przed fotoreporterami swoje oryginalne kreację. Natasza Urbańska postawiła na czerwoną sukienkę, w której możemy podziwiać jej długie nogi. Z kolei Justyna Steczkowska wybrała klasyczne rozwiązanie, biała koszula, spodnie i... krawat. Stylizację dopełniły ciemne okulary i skórzane buty. Zobaczcie te zdjęcia!

Zobacz poniższą galerię: Opole 2023. Koncert "Czas Ołowiu" Tak prezentowały się gwiazdy  

Natasza Urbańska objada się przed koncertem w Opolu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany