„Never Give Up” - nowy hit Tomasza Tokarza

2019-01-10 1:25
Tomasz Tokarz
Autor: Materiały prasowe

Tomasz Tokarz postanowił rozpocząć Nowy Rok muzycznie i przygotował dla swoich fanów kolejną bardzo pozytywną piosenkę, którą jest numer, pt. "Never give up", czyli "Nigdy się nie poddawaj". Mimo angielskiego tytułu artysta wykonuje utwór po polsku.

Muzyk znany jest z niebanalnych utworów i ten najnowszy również jest niezwykle oryginalny. Zapytaliśmy Tomka o kulisy powstania hitu "Never give up". - Stworzyłem ten kawałek jakiś czas temu i postanowiłem, że początek roku będzie dobrym momentem na jego premierę. Piosenka jest mega optymistyczna, motywująca każdego do działania, żeby nigdy się nie poddawać i zawsze iść do przodu nie patrząc na przeszkody, które czasem się pojawiają. Chcę, żeby ten utwór towarzyszył wszystkim moim słuchaczom, szczególnie w trudnych chwilach zwątpienia i słabości. Zatem pamiętajcie kochani NEVER GIVE UP. Teledysk jest zrobiony i zmontowany w otoczeniu pięknych krajobrazów górskich - opowiada "Super Expressowi" Tomasz Tokarz. A piosenki najlepiej jest po prostu posłuchać, dlatego zachęcamy do włączenia przycisku Play.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE