Nicole Kidman była pijana na Oscarach?

i

Autor: East News/AP Nicole Kidman była pijana na Oscarach?

Plotki szaleją!

Nicole Kidman była pijana podczas rozdania Oscarów?! "Już stała się memem"

2023-03-15 14:22

Nicole Kidman tak dobrze bawiła się na czerwonym, czy raczej szampańskim dywanie, że teraz plotkom nie ma końca! Niektórzy fani uważają, że zdecydowanie szampański był również nastrój wielkiej gwiazdy, która ich zdaniem przed galą musiała wypić parę drinków dla kurażu. Zdjęcia Nicole Kidman z gali są już memem!

Nicole Kidman przyszła pijana na oscarową galę? Fani podejrzliwi wobec radosnego zachowania gwiazdy

Emocje po rozdaniu Oscarów 2023 już opadły, ale o tej jednej osobie mówi się nadal dużo! Chodzi o Nicole Kidman. 55-letnia gwiazda prezentowała się świetnie na czerwonym, czy raczej szampańskim dywanie. Zdawała się być również w doskonałym nastroju. Właśnie to stało się powodem złośliwych plotek! Niektórzy fani uważają, że zdecydowanie szampański był również nastrój wielkiej gwiazdy, która ich zdaniem przed galą musiała wypić parę drinków dla kurażu. "Czy ona jest już pijana?" - pytają fani w mediach społecznościowych. Inni uważają, że zachowywała się "jak królowa" i nawet królowe mają prawo zaszaleć w taką noc! Tymczasem niektóre zdjęcia Nicole Kidman z gali są już memem! Nie chodzi tylko o ekspresyjne zachowanie gwiazdy na "czerwonym" dywanie, ale o jej żywiołową reakcję na widok Henry'ego Tadeusza, syna Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella.

Oscary 2023. Kto wygrał w najważniejszych kategoriach?

Jako najlepszy film nagrodzona została komedia science fiction "Wszystko wszędzie naraz" Daniela Kwana i Daniela Scheinerta. W kategorii najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy statuetki nie otrzymał "IO" Jerzego Skolimowskiego, a "Na Zachodzie bez zmian" Edwarda Bergera. Laureatem Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego został Brendan Fraser za rolę w "Wielorybie" w reż. Darrena Aronofsky'ego.

Sonda
Która z nominowanych produkcji powinna dostać Oscara za najlepszy film?

QUIZ. Co znaczą te angielskie słowa? Zobacz, czy odpowiesz na podchwytliwe pytania!

Pytanie 1 z 10
Barrister to...
Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany