Colin Farrell

i

Autor: You Tube

Cała Alicja

Tak wygląda syn Bachledy-Curuś! Colin Farrell zabrał go na Oscary

2023-03-13 8:40

Zgodnie z zapowiedziami, Colin Farrell (47 l.) przybył na galę rozdania Oscarów z 13-letnim synem. Latorośl aktora oraz Alicji Bachledy-Curuś (40 l.) czuła się w blasku fleszy zapewne nieco nieswojo, ale nie dała tego po sobie poznać. Henryk Tadeusz uśmiechał się, chętnie pozował z tatą do zdjęć, a nawet udzielił z nim wywiadu.

W noc z 12 na 13 marca odbyła się długo wyczekiwana gala rozdania Oscarów. Na ściance pozowała plejada znakomitych artystów, każda chcąc zachwycić wyszukaną kreacją od zaprzyjaźnionego domu mody. Show skradła na pewno brylująca w czarnej sukni od Versace Lady Gaga - projekt premierowo zaprezentowany została zaledwie w czwartek! Rihanna, jak podczas pierwszej ciąży, z dumą paradowała z nagim brzuchem, a takie gwiazdy jak Cate Blanchett czy tegoroczna laureatka Oscara w kategorii Najlepsza Aktorka Pierwszoplanowa, Michelle Yeoh, postawiły na bardzo klasyczne, ale jakże eleganckie stylizacje. Uwagę na ściance przykuwał również Colin Farrell, który walczył o Oscara za rolę w "Duchach Inisherin". Towarzyszył mu 13-letni syn Henryk Tadeusz.

Tak wygląda syn Alicji Bachledy-Curuś! Colin Farrell zabrał go na Oscary

Henry Tadeusz będzie świętował 7 października 14. urodziny. I choć każdy wiedział, że jest synem Colina Farella i Alicji Bachledy-Curuś, praktycznie nieliczni wiedzieli, jak wygląda. Aktorska para, która rozstała się 12 lat temu, podjęła decyzję, że przez jakiś czas nie będzie udostępniała wizerunku chłopca. Najwyraźniej sam nastolatek zapragnął pokazać się światu, bo na ściance zadebiutował na najważniejszej imprezie roku! Nie da się oprzeć wrażeniu, że jest bardzo podobny do mamy!

Myślicie, że pójdzie w jej ślady? Alicja Bachleda-Curuś na bieżąco komentowała to, co działo się na gali.

- Przepraszam, mam dość osobisty stosunek do tego wieczoru. Mój syn jest na gali. Trzymajmy kciuki, ja uciekam, bo muszę oglądać na bieżąco - powiedziała w rozmowie z RFM FM. 

Myślicie, że Henry pójdzie w ślady rodziców? Podczas jednego z wywiadów na Oscarach był wypytywany o to, czy Colin jest surowym ojcem. Nastolatek wyraźnie zaprzeczył, dodając, że aktor wypadł wspaniale w nominowanym do nagrody filmie.

Sonda
Bachleda-Curuś i Gortat pasowali do siebie?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają