bryska - moja ciemność

i

Autor: Magic Records Poland

Zdjęcia robią wrażenie

Nie do wiary, jaką metamorfozę przeszła Bryska. Schudła 50 kg! Nie poznalibyśmy jej

2023-01-03 13:30

Bryska, czyli Gabriela Nowak-Skyrpan (21 l.), to jedna z muzycznych gwiazd młodego pokolenia. Popularna ostatnio artystka słynie między innymi z bardzo charakterystycznego wyglądu i wpadających w ucho piosenek, które coraz częściej podbijają radiowe stacje muzyczne. Teraz okazuje się, że w młodości Bryska przeszła niesamowitą metamorfozę. Schudła 50 kilogramów!

Bryska, tj. Gabriela Nowak-Skyrpan, to piosenkarka młodego pokolenia, znana z takich hitów jak „Mam kogoś lepszego”, „Lato (Pocałuj mnie)”, „Odbicie” czy „Samba”. Jej utwory coraz częściej słychać w radiu, a artystka jest zapraszana na duże wydarzenia muzyczne w Polsce. Niewiele osób wie jednak, że ta charakterystyczna wokalistka, wyróżniająca się między innymi różowym kolorem włosów, w przeszłości zmagała się ze swoją wagą. Schudła łącznie aż 50 kilogramów i przeszła niesamowitą metamorfozę. Jesteśmy pod wrażeniem! Gdybyśmy spotkali wówczas Bryskę na ulicy, nie poznalibyśmy jej, tak bardzo się zmieniła. Wiemy też, jak zapatrywała się w tamtym okresie na cel, jaki sobie postawiła. Szczegóły poniżej.

Bryska przeszła niesamowitą metamorfozę. Schudła 50 kg!

W 2015 roku Bryska wystąpiła w programie "Pytanie na Śniadanie" w TVP i została przedstawiona jako Gabrysia Nowak-Skyrpan, 14-latka, która schudła 50 kg. To wszystko w ramach cyklu „Odchudzanie na śniadanie”. Bryska opowiadała, że spektakularną przemianę udało jej się osiągnąć w niecały rok, co jest jeszcze bardziej imponujące.

"Od małego nie jadłam dużo. Byłam bardzo chudym dzieckiem, ale zachorowałam na niedoczynność tarczycy i zaczęłam przybierać na wadze. To się pogłębiało i pogłębiało", mówiła 14-letnia wówczas Bryska.

Dziewczyna złamała też w międzyczasie nogę, co nie ułatwiło sprawy. Dzięki wsparciu najbliższych, w tym mamy i babci, udało jej się jednak zwalczyć problem, z którym się borykała. Trener, śp. Konrad Gaca, który jej pomagał, motywował Gabrysię, że ma "niesamowity charakter" i "zrobiła rzeczy, które bardzo często nie udają się osobom dorosłym". Gratulacje!

Sonda
Czy stosujesz dietę?
Bryska o płycie, Sanah i filmie 365 dni. Ten dzień. Nagrała do niego piosenkę!
Nasi Partnerzy polecają