Do tej pory milczał jak grób

Nie uwierzycie, w jaki sposób Marcin Hakiel dowiedział się o romansie Kasi Cichopek z Maciejem Kurzajewskim. Nas zatkało

2023-08-10 15:19

Marcin Hakiel rozstał się z Dominika, którą poznał po zakończeniu związku z Kasią Cichopek. Tancerz jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Ostatnio podczas sesji pytań i odpowiedzi, jedno z nich dotyczyło, w jaki sposób dowiedział się o relacji Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Będzie w szoku do czego posunął się tancerz!

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek przez lata tworzyli zgrane małżeństwo. Jednak w poprzednim roku postanowili się rozstać. Ta informacja dla wielu była ogromnym zaskoczeniem. Od tamtego czasu Kasia Cichopek układa sobie życie u boku Macieja Kurzajewskiego. Z kolei tancerz był związany z Dominiką. Niestety ich związek nie przetrwał. Ostatnio Marcin Hakiel na swoim Instagramie odpowiedział obserwującym na kilka trudnych pytań. Wyznał, jak dowiedział się o relacji swojej byłej żony z Maciejem Kurzajewskim.

Marcin Hakiel wynajął detektywa. Tak dowiedział się o relacji Kasi Cichopek i Maćka Kurzajewskiego

Marcin Hakiel nie ukrywał, że zdrada bardzo go zabolała. Tancerz musiał skorzystać z pomocy specjalistów i terapii, żeby stanąć na nogi po poznaniu prawdy. Do tej pory milczał, o tym jak dowiedział się o tym romansie. Podczas ostatniej sesji pytań na Instagramie, wyznał, że wynajął detektywa.

Dodał również, że nie utrzymuje relacji z Maciejem Kurzajewskim, tancerz w zeszłym roku chciał porozmawiać z partnerem swojej byłej żony, jednak ten nie wyraził na to ochoty.

Zobacz poniższą galerię: Hakiel zwrócił się do Kurzajewskiego 

Marcin Hakiel

i

Autor: instagram
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany