Małgorzata Foremniak: jej biologiczna córka Aleksandra ruszyła na pomoc uchodźcom

i

Autor: AKPA Małgorzata Foremniak: jej biologiczna córka Aleksandra ruszyła na pomoc uchodźcom

Podobna do mamy?

Nie uwierzysz, jak wygląda córka Małgorzaty Foremniak. Piękna Ola szykuje się do ślubu

2022-09-24 20:21

Małgorzata Foremniak nie należy do gwiazd, które chętnie publikują w internecie swoje prywatne życie. Dzieci aktorki są już dorosłe, a najstarsza z nich, córka Aleksandra właśnie przyjęła oświadczyny i szykuje się do ślubu. Zobacz, jak wygląda córka Małgorzaty Foremniak. Naszym zdaniem to młodsza kopia swojej mamy. Panie wyglądają jak siostry.

Małgorzata Foremniak była dwukrotnie mężatką. Pierwszym jej wybrankiem były Tomasz Jędruszczak, para doczekała się córki Aleksandry. Niestety, mężczyzna zginął w tragicznym wypadku w 2005 roku. Potem Małgorzata Foremniak związała się z reżyserem Waldemarem Dzikim. Wspólnie adoptowali dwoje dzieci - Milenę i Patryka. W 2016 roku po ciężkiej chorobie Waldemar Dziki zmarł. Najstarsza córka Małgorzaty Foremniak ma już 32 lata i właśnie przyjęła oświadczyny. Jak podaje portal pomponik.pl sławna mama jest podekscytowana i gotowa do pomocy przy organizacji wesela i ślubu. - Aktorka chce się mocno zaangażować w przygotowania do „wielkiego dnia" swojej córki. Przyjaźni się ze słynnymi projektantami, którzy mogą pomóc w wyborze sukni ślubnej - czytamy na łamach serwisu. Aleksandra na co dzień pracuje jako psycholog i spełnia się w swoim zawodzie.  - Ola jest psychologiem. Spełnia się w tej pracy – cudownie empatyczna, uważna i czuła. Prowadzi spotkania i terapie, także z dziećmi - powiedziała Foremniak.

Zobacz także: Michał Wiśniewski będzie miał szóste dziecko? Sypią się gratulacje. Jego żona odpowiada!

Warszawa. Urzędnicy ekspresowo wysiedlają mieszkańców kamienicy przy ul Wileńskiej. Spotkanie z dyrektorką ZGN
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają