Nie żyje królowa Elżbieta II. Wzruszające słowa Justyny Steczkowskiej i apel do Boga

i

Autor: EastNews, Akpa

Pożegnania płyną z każdej strony

Nie żyje królowa Elżbieta II. Pękły miliony serc. Wzruszające słowa Justyny Steczkowskiej i apel do Boga

2022-09-08 21:44

Śmierć królowej Elżbiety II dla wielu osób jest ogromnym ciosem. Brytyjska rodzina królewska ma bowiem fanów na całym świecie. Najdłużej panującą na tronie kobietę w historii świata postanowiły pożegnać także polskie gwiazdy. Wzruszający wpis zamieściła w sieci Justyna Steczkowska, a Michał Szpak powierzył królową bożej opiece.

Śmierć królowej Elżbiety II wstrząsnęła nie tylko brytyjską rodziną królewską, jej poddanymi, ale także Polakami. W sieci nie brakuje słów uznania pod adresem najdłużej panującej monarchini Wielkiej Brytanii. Po śmierci królowej tron przejmie jej najstarszy syn - Karol. 

Następca tronu wydał poruszające oświadczenie. Przyznał, że on i jego rodzina przeżywają trudne chwile, jednak pociesza go świadomość, jak wielkim społecznym szacunkiem cieszyła się jego ukochana Matka. Wsparcie rodzinie królewskiej postanowiły okazać także polskie gwiazdy. Wzruszające słowa zamieściła w sieci Justyna Steczkowska, a Michał Szpak poprosił Boga, by ten opiekował się królową. Zobacz poniżej, co napisały pozostałe sławy.

Przeczytaj także: Ostatnie zdjęcie królowej Elżbiety II. Tak królowa Wielkiej Brytanii wyglądała krótko przed śmiercią

Zmarła Królowa Elżbieta II... Nastąpił koniec pewnej epoki... Była najdłużej panującym władcą Wielkiej Brytanii. Nie wiem czy potrzebni nam są jeszcze królowie i królowe, ale muszę przyznać, ze Elżbieta II wzbudzała sympatie. Myślę, że poświeciła wiele pięknych chwil swojego życia dla monarchii. Czy warto było? Na to zna odpowiedź tylko ona sama. Wierzę, że jej dusza jest już wolna od trosk i wszystkich ziemskich spraw - napisała Justyna Steczkowska

Wpis Małgorzaty Sochy:

Królową pożegnała Agata Młynarska:

Joanna Górska przyznała, że królowa była niezwykła.

Michał Szpak powierzył zmarłą bożej opiece.

Katarzyna Zielińska zamieściła wzruszające słowa.

96-letnia Elżbieta II była najdłużej panującą monarchinią w historii
Nasi Partnerzy polecają