Henio (w rzecz. Piotr) - bohater słynnego mięsnego jeża z programu Polsatu

i

Autor: screen YouTube

Nie żyje legenda z programu Polsatu. Straszne informacje o śmierci [WIDEO]

2020-03-11 8:14

W informacje tego typu wprost nie można uwierzyć. Internauci wymieniają się smutnymi wieściami dotyczącymi jednego z bohaterów popularnego programu Polsatu, „Pamiętniki z wakacji”. Mężczyzna, bohater popularnego mema, miał popełnić samobójstwo.

W 2013 roku internet podbił fragment programu „Pamiętniki z wakacji”, w którym młode małżeństwo wypoczywało z teściami na luksusowym wyjeździe. Tam doszło do kłótni, ale partnerka bohatera, Beata, przygotowała na zgodę swoje danie popisowe – mięsnego jeża. Były ty różnego typu przysmaki mięsne ułożone w formię tego przesympatycznego leśnego ssaka. Oczy były zrobione z oliwek, a buźka jeża – z połówki pomarańczy.

- Tego jeża jedzono u nas w domu od pokoleń. Robiła go moja babcia,. Robiła go moja mama, teraz robię go ja. Chciałam, żeby wszystkim smakował i zbliżył nas do siebie – mówiła dumna z siebie Beata, a jej partner, Henio, wtórował:

- Mięsny jeż to moje ulubione danie. Zawsze, kiedy przyrządzamy go z Beatką, śpiewamy: Mięsny jeż, mięsny jeż, ty go zjesz, ty go zjesz…

Krótki fragment natychmiast podbił sieć i zainspirował internautów do licznych przeróbek. Sam Henio zdobył sławę, a z jego piosenki o mięsnym jeżu Cezik ułożył nowy utwór – Bende Go Zjadł!.

Niestety, wiele wskazuje na to, że ta historia ma smutne, tragiczne wręcz zakończenie. Na portalu Wykop popularność zaczął zdobywać wpis z tego roku, z którego wynika, że mężczyzna wcielający się w Henia popełnił samobójstwo. Piotr zmarł w 2014 roku, więc wkrótce po emisji „Pamiętników” z mięsnym jeżem. Internauci twierdzą, że nie wytrzymał presji i swojego rodzaju „popularności”, którą przyniósł mu program.

- Myślę, że warto się choć sekundę pochylić nad osobą, która lata temu ubarwiła nam życie na kilka chwil. Piotr zniknął tak nagle, tak po cichu. Nie wytrzymał presji, która narosła po emisji odcinka oraz fali memów zalewającej sieć - czytamy.

Piotr miał zaledwie 31 lat. Z internetowych baz cmentarzy wynika, że jest pochowany na wrocławskim Cmentarzu Osobowickim. Pogrzeb odbył się 31 lipca 2014 roku.

Nie żyje bohater mięsnego jeża

i

Autor: https://groby.cui.wroclaw.pl/
Nie żyje legenda z programu Polsatu. Straszne informacje o śmierci
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany