Nie żyje uczestniczka Kuchennych rewolucji

i

Autor: Shutterstock, Facebook/@renata.kowalczyk.10004

Serce pęka

Nie żyje uczestniczka "Kuchennych rewolucji". Pracownicy karczmy rozpaczają: "Była dla nas mamą"

2023-02-20 13:00

W poniedziałek, 20 lutego, media obiegła wiadomość o śmierci Renaty Kowalczyk (+51 l.), uczestniczki "Kuchennych rewolucji". Pracownicy Karczmy Obrochtówka we wzruszający sposób pożegnali zmarłą szefową. "Była dla nas ostoją spokoju, szefową ale i mamą", napisali.

W poniedziałek, 20 lutego, media obiegła smutna wiadomość o śmierci Renaty Kowalczyk, uczestniczki "Kuchennych rewolucji" oraz właścicielki Karczmy Obrochtówka, jednej z najlepszych restauracji w Zakopanem. O jej odejściu poinformowali pracownicy lokalu. 

"Kochani… Z przykrością chcemy wam przekazać informację, że nasza kochana szefowa Renata odeszła nagle w dniu 18.02.2023. Nasze serca rozpadły się na kawałki, była dla nas ostoją spokoju, szefową ale i mamą. Każdy, kto miał okazję poznać Renatę wiedział, jakim cudownym i pogodnym człowiekiem była. Obrochtówkę, którą każdy z nas zna stworzyła właśnie ona. Jest nam bardzo ciężko, ale będziemy kontynuować jej spuściznę. To również dzięki wam to miejsce było jej skarbem. Dziękujemy wam, że jesteście! I mamy nadzieję, że będziecie z nami w tym ciężkim okresie" - napisali na oficjalnym profilu karczmy na Facebooku.

Nie żyje Renata Kowalczyk z "Kuchennych rewolucji". Pożegnała ją córka

Pani Renata wzięła udział w programie Magdy Gessler w 2010 roku. Rewolucja przebiegła pomyślnie i od tamtej pory karczma stał się jedną z najpopularniejszych w całym Zakopanem. Szefowa zakopiańskiej restauracji pojawiła się nawet w czołówce "Kuchennych rewolucji". W krótkim fragmencie widzimy ją tańczącą z Magdą Gessler.

Renatę Kowalczyk pożegnała również jej córka, Zuzanna. Kobieta udostępniła na swoim profilu na Facebooku wiadomość o śmierci mamy i dodała chwytające za serce słowa:

"Zrobię wszystko, aby to miejsce było nadal takie, jak je zostawiłaś".

Pogrzeb Pani Renaty odbędzie się w czwartek, 23 lutego 2023 roku. O godzinie 12:30 żałobnicy zgromadzą się w Kaplicy Cmentarnej w Zakopanem przy ulicy Podhalańskiej 61 na "Pardałówce", aby odmówić modlitwę różańcową. Żałobna msza święta odbędzie się o godzinie 13:00, a tuż po niej żałobnicy odprowadzą zmarłą Renatę Kowalczyk w miejsce wiecznego odpoczynku. 

Zobacz galerię:Karczma koło Zamościa doszczętnie spłonęła. To w tej restauracji były "Kuchenne Rewolucje"! 

Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?

Martyna Wojciechowska wyznała Marcinowi Mellerowi, że jest control freakiem i... wyrzucili ją z przedszkola!

Co jeszcze zdradziła? POSŁUCHAJ najnowszego odcinka podcastu MELLINA!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany