Nie żyje znana Influencerka

i

Autor: Instagram Nie żyje znana Influencerka

Osierociła 3-letnią córkę

Nie żyje znana influencerka. Pracowała u "Mamy Ginekolog". W ciąży wykryto u niej guza mózgu

2023-09-11 20:51

Nie żyje znana influencerka Ula Jurzysta w sieci znana pod nazwą "Apetyt na Endorfiny". Informację o jej odejściu przekazał brat, a także "Mama Ginekolog", u której pracowała. W ciąży wykryto u niej guza mózgu. Ostatni post dodała trzy dni temu.

Ula Jurzysta w sieci znana była znana pod nazwą "Apetyt na Endorfiny". Obserwowało ją ponad 82 tysiące użytkowników. Na swoim profilu pokazywała swoje życie i walkę z chorobą. Influencerka prowadziła bardzo aktywny tryb życia, lubiła biegać, ale chętnie uprawiała też inne sporty. Jakiś czas temu wystąpiła na kanapie "DDTVN", gdzie opowiadała o heroicznej walce o życie. W 2020 roku urodziła się jej córka. O jej śmierci poinformował jej brat oraz "Mama Ginekolog", u której pracowała Ula Jurzysta.

Nie żyje znana Influencerka. Pracowała u "Mamy Ginekolog"

Ula Jurzysta w trakcie ciąży dowiedziała się, że wykryto u niej guza mózgu. Istniało prawdopodobieństwo, że nie przeżyje porodu. Córka influencerki i jej męża Sebastiana urodziła się zdrowa, a Ula w krótkim czasie przeszła drugą operację usunięcia guza. W zbiórkę pieniędzy na leczenie włączyła się "Mama Ginekolog", u której pracowała kobieta.

- Przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością. Nie wiem nawet, jak to powiedzieć, bo nigdy takiego ogłoszenia nie robiłam na Instagramie, także dla mnie to jest też bardzo trudne. Chciałabym potwierdzić, że Ula zmarła w śnie. Nie wiem, czy dzisiaj rano, czy wczoraj rano, natomiast rozmawialiśmy z jej mężem, jest to sprawdzona informacja, już nie piszcie do mnie, czy tak jest. Wysyłamy kondolencje dla jej rodziny, niestety muszę tą przykrą informację potwierdzi - powiedziała "Mama Ginekolog" na Instastories.

Zobacz poniższą galerię:

Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany