To jest ta sama osoba!

Niebywałe, jak zakonnica Dorota z Klanu wygląda w wieku 54 lat! Wcześniej Agnieszka Wosińska przeżyła potworną tragedię

2023-08-04 5:07

Agnieszka Wosińska przez lata była znana przede wszystkim jako zakonnica Dorota lub siostra Dorota z "Klanu". Przygodę z rodem Lubiczów zakończyła w 2011 roku, ale nie znaczy to, że przestała być aktorką. Agnieszka Wosińska ma na swoim koncie wiele ciekawych ról. Mało kto wie, że słynna zakonnica Dorota z "Klanu" w życiu prywatnym przeżyła potworną tragedię. W naszej galerii prezentujemy, jak zmieniła się Agnieszka Wosińska. Niebywałe, jak wygląda w wieku 54 lat. Nigdy byśmy jej nie poznali na ulicy.

Agnieszka Wosińska przeżyła potworną tragedię. W 2020 zmarł mąż słynnej zakonnicy z "Klanu"

Siostra Dorota z "Klanu" przez lata była jedną z najważniejszych postaci w kultowym serialu TVP. W latach 90. część widzów myślała, że to, co dzieje się w "Klanie" to rzeczywistość, i na ulicy mówili do Agnieszki Wosińskiej... "szczęść Boże". Aktorka jednak w prawdziwym życiu oczywiście nie jest zakonnicą Dorotą. Agnieszka Wosińska wyszła za mąż za muzyka Pawła Rozwadowskiego, z którym ma 16-letniego syna Mateusza. W 2020 roku w życiu - niestety tym prawdziwym - gwiazdy serialu "Klan" wydarzyła się potworna tragedia. W październiku zmarł mąż Agnieszki Wosińskiej. Wcześniej chorował na nowotwór i zapalenie płuc. - Cóż planowaliśmy wspólną jesień życia, a dane nam było tylko szczęśliwe babie lato. Choroba zaatakowała z ukrycia. Pomyślcie o nim ciepło. Czuję, że Paweł jeszcze tutaj jest - pisała słynna zakonnica Dorota z "Klanu" w mediach społecznościowych. W rozmowie z "Rewią" z kolei zwierzyła się, że z całego serca pragnęłaby przeżyć "jeszcze raz te 284 dni" 2020 roku, gdy mogła "być blisko Pawła". - Wiem, że nigdy miłość nie umiera, a śmierć nie ma nic do gadania! - dodała poruszająco. 

Tak zmieniła się Agnieszka Wosińska, czyli słynna siostra Dorota z serialu "Klan"

Agnieszka Wosińska jednak musiała dalej żyć, przede wszystkim dla syna. A że jest znakomitą aktorką, to pracę znalazła. Dorota z "Klanu" występowała m.in. w serialu "Papiery na szczęście" i w sztukach Teatru Dramatycznego. Mało tego, Agnieszka Wosińska pokazała także swój talent wokalny, występując na koncercie ku czci zdecydowanie przedwcześnie zmarłego męża. Od czasu roli zakonnicy Doroty w serialu "Klan" aktorka mocno się zmieniła. I to wiele razy! Zobacz w naszej galerii, jakie metamorfozy przez lata przeszła Agnieszka Wosińska i jak Dorota z "Klanu" wygląda w wieku 54 lat. Niebywałe, że to jest ta sama osoba! 

Nie przegap: Internet płonie po gorących zdjęciach Kai Paschalskiej! "Petarda". Ola Lubicz z Klanu ma już 37 lat!

Barbara Bursztynowicz: Gwiazda „Klanu” nagrywa męża i publikuje w sieci filmiki!