Niebywałe! Tak śpiewa Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna. Świąteczne nagranie to hit!

i

Autor: Polsat teledysk do utworu "Święta Marzeń" Niebywałe! Tak śpiewa Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna. Świąteczne nagranie to hit!

Niebywałe! Tak śpiewa Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna. Świąteczne nagranie to hit!

2021-12-09 8:36

Gwiazdy Polsatu zaprezentowały się w zupełnie nowej odsłonie! Niebywałe, jak śpiewa Krzysztof Ibisz (56 l.), Paulina Sykut-Jeżyna (40 l.) czy wiele innych twarzy znanych z telewizji! Wszystko z okazji Świąt Bożego Narodzenia. "Święta Marzeń" to utwór nagrany przez gwiazdy Polsatu. Posłuchajcie, jak sprawdzają się w roli wokalistów! To nagranie to hit!

"Święta Marzeń" to utwór Polsatu, w którym zaśpiewała plejada gwiazd stacji. Jak mówi Paulina Sykut-Jeżyna:- Do świąt zostało jeszcze trochę czasu, ale dzięki piosence wszyscy możemy już dziś cieszyć się niezwykłym klimatem Bożego Narodzenia. Chcemy, by widzowie także poczuli tę magię. Mamy nadzieję, że będą to rodzinne święta. Z najbliższymi, ale też z Kevinem i naszą piosenką. Nagranie naprawdę wprawia w świąteczny klimat. Wspólna kolacja, dekoracje, lampki, a przede wszystkim niebywałe towarzystwo. Wszystko zobaczycie na nagraniu, na którym słychać jak śpiewa między innymi... Krzysztof Ibisz! Oprócz słynnego prezentera usłyszymy też Piotra Mroza (33 l.) czy Roberta Janowskiego (60 l.).

Dalsza treść artykułu pod galerią: Tajny ślub Krzysztofa Ibisza

 - Teledysk przenosi nas do baśniowego świata pełnego gwiazd… Polsatu. Jest tu wigilijny stół, pianino, przy którym wszyscy razem śpiewają, a nawet warsztat elfów - opowiada reżyser produkcji Andrzej Szajewski. - W rolę Świętego Mikołaja wcielił się aktor, który ma najbardziej odpowiednie nazwisko, aby występować o tej porze roku, zwycięzca ostatniej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" - Piotr Mróz - dodaje. Polsat przygotowuje piosenkę drugi raz, ubiegłoroczna edycja "Świąt Marzeń" spotkała się z ciepłym przyjęciem widzów i wzbudziła pozytywne emocje. Stąd pomysł, by w tym roku nagrać nową wersję. Klip do piosenki powstał w baśniowej, świątecznej scenerii.

W nagraniu udział wzięli aktorzy i prezenterzy produkcji Polsatu, a także gwiazdy programów, które dopiero zadebiutują na antenie stacji. Zobaczymy i usłyszymy: Paulinę Sykut-Jeżynę, Krzysztofa Ibisza, Dorotę Gawryluk,  Karolinę Szostak, Paulinę Chylewską, Piotra Witwickiego, Ewę Wachowicz, Piotra Mroza, Karolinę Gilon, Izabelę Janachowską, Jerzego Mielewskiego, Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego,  Partyka Cebulskiego, Katarzynę Skrzynecką, Bartka Kasprzykowskiego, Marcelinę Zawadzką, Ilonę Krawczyńską, Kajrę i Sławomira, Macieja Pertkiewicza, Marię Dębską, Chrisa Cugowskiego, Edytę Herbuś, Hannę Żudziewicz, Marcina Korcza, Joannę Liszowską, Andrzeja Grabowskiego i Roberta Janowskiego.

- Bądźmy razem w te Święta, wspólnie spędzony czas, to najważniejsze, co możemy sobie podarować - podsumowuje Krzysztof Ibisz.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE