Rolnik szuka żony 8. Stanisław i Marta Manowska

i

Autor: Facebook @Rolnik szuka żony TVP Rolnik szuka żony 8. Stanisław i Marta Manowska

Stanisław z "Rolnik szuka żony" pochwalił się piękną partnerką! Nie można oderwać od niej oczu

2021-12-08 11:39

Stanisław z "Rolnik szuka żony" to uczestnik, który odrzucił wszystkie kandydatki. Jak twierdził rolnik, zabrakło "czegoś z serca", by związek z którąkolwiek z pań mógł zaistnieć. Teraz, Stanisław Pytlarz z miejscowości Złotniki Wielkie pokazał nową miłość. Ma piękną partnerkę!

Stanisław z "Rolnik szuka żony" wystąpił w 8. edycji programu. Niestety, nie przypadł do gustu wszystkim widzom kultowej już produkcji Telewizji Polskiej. Mężczyzna pochodzący z miejscowości Złotniki Wielkie odrzucił wszystkie trzy kandydatki, które zaprosił do ostatniego etapu. To i inne zachowania Stanisława nie spodobały się wielu komentującym. Rolnik podążał jednak za swoją intuicją i, jak wyznał Marcie Manowskiej, przed ogłoszeniem oficjalnej decyzji: - Muszę im powiedzieć, że zostaniemy przyjaciółmi. Okazuje się, że podjął dobrą decyzję, bo znalazł szczęście poza programem. Stanisław z "Rolnik szuka żony" ma nową, piękną partnerkę! Jak wyznał na Instagramie, poznali się przez znajomych i bardzo ją kocha. Na pierwszą randkę zakochani wybrali się... na gokarty! Jak para czuje się razem? Oto co napisał pod wspólnym zdjęciem rolnik: - Pewnego dnia spotyka się osobę, dzięki której rozumiemy, dlaczego nie wychodziło nam wcześniej. Niby słyszałem to wcześniej, ale zrozumiałem niedawno.

GALERIA: Przypominamy uczestników 8. edycji "Rolnik szuka żony"

Sonda
Czy zaskoczyła cię decyzja Stanisława?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE