Marek z Rolnik szuka żony liczył tylko na mieszkanie u Eli? Fani nie mają wątpliwości! Zasłużył na liścia

i

Autor: Facebook Marek z "Rolnik szuka żony" liczył tylko na mieszkanie u Eli? Fani nie mają wątpliwości! "Zasłużył na liścia"

Marek z "Rolnik szuka żony" liczył tylko na mieszkanie u Eli? Fani nie mają wątpliwości! "Zasłużył na liścia"

2021-12-10 8:43

Wielka afera po finale programu "Rolnik szuka żony" wciąż trwa. Tym razem to dociekliwi i wylewni w wydawaniu ocen fani węszą spisek w relacji Marka i Eli. Rolnikowi zależało tylko na zamieszkaniu u kandydatki? Fani nie mają wątpliwości! "Zasłużył na liścia" - piszą oburzeni. Ela zabrała głos, dodała mocny komentarz!

Marek i Ela z 8. edycji "Rolnik szuka żony" to para, w której widzowie pokładali wielkie nadzieje. Wszystko wskazywało na to, że są razem szczęśliwi, a ich relacja zakończy się "happy endem". Niestety! W finałowym odcinku najnowszej edycji "Rolnik szuka żony" prawda okazała się zupełnie inna. W niedzielę 5 grudnia na antenie Telewizji Polskiej wyemitowany został odcinek finałowy "Rolnika...". Widzowie dowiedzieli się, jak potoczyły się dalsze losy uczestników 8. edycji show. Największą uwagę fanów produkcji skupili na sobie Ela i Marek. Kobieta wyznała, że jest wiele powodów, przez które nie mogą być razem. Jednym z nich były żenujące komentarze, które sypał Marek, dotyczące jej wyglądu: - Ciało masz nastolatki, a twarz sobie zrób botoks! - wspomniała podczas finału Elżbieta. Więcej na temat finału możecie przeczytać tutaj: Rolnik szuka żony 8: Marek kazał Eli zrobić botoks, Kamila znalazła w sobie wady, a Asia i Kamil się zaręczyli! [ZAPIS RELACJI] Internauci węszą kolejny spisek, który może kryć się za zalotami Marka do swojej kandydatki. Chodzi o mieszkanie!

Dalsza treść artykułu pod galerią: Marek z "Rolnik szuka żony" debiutował w show TVN

Marek z "Rolnik szuka żony" liczył tylko na mieszkanie u Eli? Fani nie mają wątpliwości! "Zasłużył na liścia"

Jak twierdzą fani programu "Rolnik szuka żony", Marek liczył jedynie na ciepły kąt, który mogła mu zaoferować Ela. Oto komentarze pod wideo z finałowej rozmowy (zachowano oryginalną pisownię):

Oj Marek Marek Marek... Ale nawet we własnym domu Jej nie ugościł to raz, a dwa co się spojrzało w ekran to Marek leżał, gdy pozostali się w coś tam angażowali. Wprowadzić się był gotowy z "reklamówką swoich rzeczy" tak Mu się spieszyło. Ten Jego tekst to już poniżej jakiegokolwiek poziomu. Normalnie zasłużył na liścia.

Od początku było widać, że siwy bajerant szuka przygody i ciepłego kąta, a ta zaślepiona miłością😄Cwaniak, kanapowiec i obibok - nic więcej - ten komentarz zdobył pond 340 reakcji!

On nie ma domu żadnego mieszka kontem u kolegi wolny ptak aby się przytulić do kobiety by żyć wygodnie.

- Oglądałam też "Kuchenne rewolucje", że lokal zamknął, bo się nie udało 😉😊 więc może coś poszło nie tak i teraz brak własnego kąta.

Elżbieta skomentowała zachowanie Marka. Mocny komentarz

Ela postanowiła zabrać głos w sprawie rozstania z Markiem. Opublikowała druzgocący komentarz, w którym wyjawiła, jak było naprawdę. Marek miał utrudniać jej kontakty z dziećmi! Więcej: Druzgocący wpis Elżbiety z "Rolnik szuka żony". Marek utrudniał jej kontakty z dziećmi

Zgadzacie się?

Sonda
Jesteś zaskoczony zachowaniem Marka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE