Niemal wszyscy myślą, że Majewska i Korcz są małżeństwem. Prawda zszokuje wielu!

i

Autor: SUPER EXPRESS Niemal wszyscy myślą, że Majewska i Korcz są małżeństwem. Prawda zszokuje wielu!

gwiazdozbiór jaruzelskiej

Niemal wszyscy myślą, że Majewska i Korcz są małżeństwem. Prawda zszokuje wielu!

2022-12-15 18:00

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz już od ponad 40-stu lat tworzą zgrany duet na scenie, a ich koncerty wciąż przyciągają prawdziwe tłumy. Wiele osób jest przekonanych, że muzycy są ze sobą także w życiu prywatnym. Do Korcza przylgnęła łatka partnera, a nawet męża Alicji Majewskiej. Prawda o łączącej ich relacji jest jednak zupełnie inna. Alicja Majewska opowiedziała o niej w "Gwiazdozbiorze Jaruzelskiej".

Wśród wielu najwierniejszych nawet fanów Alicji Majewskiej panuje przekonanie, że Włodzimierz Korcz jest jej życiowym partnerem. Artystka tylko raz stanęła na ślubnym kobiercu. Jej pierwszym i jedynym mężem był dziennikarz Janusz Budzyński. Ona zaś była dla niego trzecią żoną i - jak wspominała w późniejszych latach - "mogła się domyślić, że nie ostatnią".

Alicja Majewska w Gwiazdozbiorze Moniki Jaruzelskiej

Alicja Majewska w rozmowie z Moniką Jaruzelską, którą możecie zobaczyć na YouTube na kanale "Super Express 2", poruszyła temat relacji łączącej ją z Włodzimierzem Korczem. Artystka kolejny raz podkreśliła, że pianista nie jest jej życiowym, a jedynie zawodowym partnerem. Korcz od ponad 56 lat jest w szczęśliwym małżeństwie z Elżbietą Starostecką, z którą pani Alicja również się przyjaźni.

- Oni są małżeństwem jeszcze dłużej niż się znamy. Znajomość moją z Włodkiem to ja odliczam od narodzin ich syna w lipcu 1982 roku. Oni mieszkali wtedy w Łodzi, jak się pobrali ale byli na studiach lub jakoś świeżo po, gdy się pobrali. To bardzo długo trwające małżeństwo - mówi z uznaniem Alicja Majewska.

Piosenkarka wyznała, że bardzo często muszą tłumaczyć się ludziom, że nie są małżeństwem, ani nie są nawet parą.

- I choćbyśmy nie wiadomo ile razy to tłumaczyli, to zawsze przyjdzie ktoś, kto powie: "a pani mąż poszedł do garderoby" i tak dalej. No i dobra - powiedziała roześmiana Alicja Majewska i machnęła ręką.

Zobaczcie nagranie całej rozmowy Alicji Majewskiej i Moniki Jaruzelskiej.

Gwiazdozbiór Jaruzelskiej - Alicja Majewska
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany