Obłędna metamorfoza uczestniczki "Top Model". Olga Król jest nie do poznania

2024-04-16 19:44

Olga Król była z pewnością jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek "Top Model". Wiele emocji wywołała metamorfoza, którą zafundowała jej produkcja show. Styliści mocno skrócili jej długie włosy, co doprowadziło Olgę do łez. Wtedy przyznała wprost, że czuje się źle w nowej fryzurze. Teraz Olga Król z 10. edycji "Top Model" przeszła oszałamiającą metamorfozę. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia.

W 10. edycji "Top Model" ścięli jej włosy. Kiedy to zobaczyła zalała się łzami

Olga Król wzięła udział w 10. edycji "Top model" i niewątpliwie mocno zapisała się w pamięci widzów. Wszystko za sprawą niekorzystnej metamorfozy, którą zafundowali jej styliści z programu. Olga Król do "Top Model" zgłosiła się jako dumna posiadaczka długich włosów. Jednak zdaniem fryzjera w programie, Łukasza Urbańskiego, znacznie lepiej miało jej być w krótkiej fryzurze. Niestety widząc efekt przeprowadzonej metamorfozy, Olga wybuchła płaczem. Jej reakcja na ścięcie długo zapuszczanych włosów była na tyle emocjonalna, że poruszyła i widzów. Kiedy emocje opadły uczestniczka 10. edycji "Top Model" przyznała, że choć początkowo nowy wygląd nie przypadł jej do gustu, z czasem polubiła krótsze włosy.

Niesamowita metamorfoza uczestniczki "Top Model". Olga Król jest nie do poznania

Olga Król od czasu udziału w "Top Model" aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie regularne publikuje swoje najnowsze zdjęcia. Dzięki temu jej fani mogą podziwiać metamorfozę wyglądu, jaką Król przechodzi na przestrzeni ostatnich lat. Fani dopatrzyli się, że kobieta jakiś czas temu powiększyła usta. Teraz jednak Olga Król jeszcze bardziej zaskoczyła swoich obserwatorów. Jak wygląda Olga Król z "Top Model? Ma teraz długie, blond włosy, a na jej ciele pojawiły się tatuaże.

Zobaczcie w galerii na górze artykułu, jak wygląda teraz Olga Król z 10. edycji "Top Model".

Sonda
Oglądasz "Top Model"?
Tak mieszkają Agnieszka i Karolina z "Top Model". Pokazały wnętrza i mówią o wspólnym dziecku

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki