Ruszył rok szkolny

Niezręczna sytuacja w szkole córki Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Dla całej rodziny musiał to być ogromny stres

2023-09-04 14:22

Katarzyna Cichopek (41 l.) i Marcin Hakiel (40 l.) podczas rozwodu ustalili, że opiekę nad dziećmi będą stosować naprzemiennie, a Adaś (14 l.) i Helenka (10 l.) u każdego z nich będą spędzać tydzień. Pech chciał, że to w dniu rozpoczęcia roku szkolnego przyszedł czas zamiany. Gwiazda "M jak miłość" przyprowadziła córkę do szkoły, ale budynek dziewczynka opuściła już ze swoim ojcem.

Według naszych ustaleń, Kasia Cichopek i Helenka zjawiły się w szkole o 9.30, kilka minut później pojawił się Marcin Hakiel. Aktorka już bez towarzystwa córki wyszła o 10.18, pięć minut przed swoim byłym mężem i ich wspólną pociechą. Sytuacja musiała być niezwykle stresująca dla całej trójki, bo jak wyznał tancerz - unika spotkań z żoną. - Wymiana następuje u nas w szkole. Mamy tak, że tydzień każdego rodzica kończy się i zaczyna w szkole. Uważam, że to jest najzdrowsze, bo po co sobie dorzucać emocji? I tak czasem musimy się widywać na wywiadówkach - mówił Hakiel dla "Wprost".

Małgorzata Rozenek-Majdan posłała Henia do przedszkoła

Równie emocjonująco było w domu Małgorzaty Rozenek-Majdan (45 l.), która posłała swojego najmłodszego synka do przedszkola. Radosław Majdan (51 l.) mocno to przeżył. - Pierwszy dzień przedszkola. Ogromne przeżycie głównie dla rodziców. Radosław dosłownie prawie zemdlał, jak się położył z Heniem na podłodze, to był wyraźny znak, że czas już wyjść, dobrze, że miał program na żywo i musiał już jechać - napisała na swoim Instagramie gwiazda TVN i dodała, że Henio (3 l.) dzielnie zniósł rozłąkę z rodzicami, za co dostał prezent. Marcin Mroczek (41 l.), którego syn zaczyna drugą klasę, przekazał wszystkim uczniom życzenia: "Wszystkim uczniom życzę, żeby to była zawsze fantastyczna przygoda i frajda w zdobywaniu wiedzy". Dołączamy się do nich. Niech to będzie udany rok szkolny.

Jonatan Kilczewski zaprojektował mieszkanie Cichopek. Aktorka ma garderobę jak Carrie z „Seksu w wielkim mieście”!
Sonda
CIeszysz się na powrót do szkoły we wrześniu?
Listen on Spreaker.