Julia Wieniawa Nikodem Rozbicki

i

Autor: Akpa Julia Wieniawa Nikodem Rozbicki

Nikodem Rozbicki zarobił fortunę dzięki Julii Wieniawie. Mowa o MILIONACH

2021-12-02 6:00

Koledzy z branży mogą mu pozazdrościć. Nie dość, że Nikodem Rozbicki (29 l.) jest w związku z jedną z najpiękniejszych aktorek, to jeszcze zyskuje na jej blasku. Aktor dzięki ogromnej popularności Julii Wieniawy (23 l.) dostaje coraz więcej propozycji zawodowych i zarabia fortunę. Kwota robi wrażenie.

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Cokolwiek tknie, zamienia się w złoto. Seriale czy filmy, w których występuje, cieszą się dużą oglądalnością. Sygnowane przez aktorkę kosmetyki czy ubrania do ćwiczeń sprzedają się jak świeże bułeczki. A kiedy artystka pojawia się na czerwonym dywanie, obiektywy fotoreporterów skierowane są tylko na nią. Nic dziwnego, że facet, który jest z nią w związku, zyskuje na popularności. Idealny przykład to Nikodem. Od kiedy rok temu światło dzienne ujrzała informacja, że aktorzy są parą, o Rozbickim zaczęło się robić w mediach coraz głośniej. Na dodatek przełożyło się to na jego propozycje zawodowe. Dziś gwiazdor należy do grona najbardziej wziętych aktorów młodego pokolenia.

ZOBACZ: Barbara Krafftówna ma COVID-19. Trafiła do domu opieki

Zarabia w milionach

W ostatnich miesiącach Nikodem wziął udział w aż ośmiu produkcjach filmowych, w kilku z nich zagrał główne role. Są to m.in. „Dom wybranych”, „Bracia” oraz „Rodzina na Maxa”. Zakładając, że na jednym filmie może zarobić nawet 300 tys. zł, łatwo policzyć, że na wszystkich produkcjach zarobi ok. 2 mln zł. Warto również zauważyć, że ukochany Wieniawy reklamuje także perfumy Ralph Lauren oraz jest ambasadorem Mercedesa.

Wieniawa już nie musi się ukrywać. Pokazała, z kim jest!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE