Maciej Musiałowski po awanturze został wyrzucony z modnej restauracji. Co robiła tam Julia Wieniawa?

2022-04-23 5:10
Nocna burda przyjaciela Wieniawy
Autor: papara18 Nocna burda przyjaciela Wieniawy

W życiu celebrytów nie ma nudy. Sami się dobrze bawią, a na dodatek dostarczają emocji swoim fanom. Uznawany za nadzieję polskiego kina Maciej Musiałowski (29 l.) wdał się w awanturę w jednym z modnych lokali w warszawskich Koszykach. Po przepychance wyrzucono go za drzwi. Na szczęście towarzyszyła mu Julia Wieniawa (24 l.), która umiała go pocieszyć.

Maciej Musiałowski, znany z głośnej roli w filmie „Sala samobójców. Hejter” oraz seriali TVN „Kod genetyczny” i „Druga szansa”, nieźle narozrabiał. Nocne spotkanie z przyjaciółmi, w tym z Julią Wieniawą, z którą aktor nagrał będący hitem internetu przejmujący utwór „Zabierz tę miłość”, zakończyło się skandalem. Imprezujący w centrum stolicy Maciej najwyraźniej tak dobrze się bawił, że wdał się w karczemną awanturę. Nie obyło się nawet bez rękoczynów. W rezultacie Maciek został siłą wyrzucony z restauracji.

Jak dowiedział się „Super Express”, incydenty z udziałem gwiazd zdarzają się w tym lokalu dość często. Zazwyczaj nie jest wzywana policja.

– Rzeczywiście miał miejsce incydent z udziałem aktora. To się u nas bardzo często zdarza, że ktoś się za dużo napije i da upust swoim emocjom. Gwiazdor został wyprowadzony z lokalu, ale nie nałożono na niego zakazu wstępu w przyszłości. To codzienność, że znane osoby próbują zwrócić na siebie uwagę. Jak przeginają, są po prostu wypraszane – powiedział nam menedżer restauracji.

Ciekawe, kiedy Maciek tam wróci...

Krystian Ochman jedzie na Eurowizję: Jak dba o głos? Kto z rodziny go krytykuje? Czy ma czas na miłość?
Sonda
Czy Jarosław Bieniuk mógł dopuścić się zarzucanego mu gwałtu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE