Norbi

i

Autor: WBF Agencja Fotograficzna Norbi. Muzyk przekonał się na własnej skórze, że nawet udane prezenty mogą stać się wpadką, kiedy okazało się, że sprezentował bratu parę skarpet identyczną jak rok wcześniej. Brat jednak musiał muzykowi wybaczyć, gdy okazało się, że on z kolei podarował mu czapkę taką jak w poprzednie święta.

Szczere wyznanie

Norbi o pracy w TVP! Sensacyjne wieści. Mówi o zarobkach

2023-03-07 10:30

Norbi (50 l.) to jedna z najnowszych gwiazd TVP. Norbert Dudziuk, który początkowo prowadził tam program "Jaka to melodia?", teraz sprawdza się jako prowadzący "Koło fortuny". Ostatnio gościł w podcaście "WojewódzkiKędzierski", w którym zdradził, jak wygląda jego sytuacja finansowa i zarobki.

Norbi to znany i lubiany wokalista, który stworzył kilka "nieśmiertelnych" hitów, do dziś granych na różnego rodzaju imprezach. "Kobiety są gorące" to zaledwie jeden z tego typu utworów, które Norbi chętnie śpiewa. Norbert Dudziuk, bo tak nazywa się artysta, pracował nawet jako dziennikarz radiowy, a od jakiegoś czasu stał się gwiazdą TVP. W 2018 roku rozpoczął intensywniejszą współpracę ze stacją. Najpierw prowadził "Jaka to melodia?", a później trafił do programu "Koło fortuny". Niedawno Norbi gościł w podcaście "WojewódzkiKędzierski", gdzie opowiedział nieco o kulisach swojej pracy. Padł temat zarobków. Poniżej szczegóły.

Norbi o pracy w TVP! Mówi o zarobkach

Norbi opowiedział w podcaście, że początki jego pracy nie były proste. Początkowo... "grał na pogrzebach". Muzyk nie ukrywa też, że bywał rozrzutny, więc - jak można się domyślić - wiele pieniędzy nie odłożył. A co powiedział o TVP?

"Popatrzmy w ten sposób, jest casting, wygrywasz go i robisz. Po prostu traktuję to w ten sposób. Dzisiaj tam jestem, jutro może mnie nie być", zdradził Norbi w podcaście "WojewódzkiKędzierski".

W kuluarowych rozmowach mówi się, że Norbi jest lubiany przez widzów. Można więc wywnioskować, że Norbi po prostu stara się podchodzić do pracy tak, jakby nic nie było mu dane "na zawsze". A jak wyglądają jego zarobki? Ujawnił, czy jest zadowolony.

"Pracuję dla TVP, nie dla firmy zewnętrznej", wyjaśnił. "Nieźle płacą", dodał po chwili Norbi.

Zobacz również poniższą galerię zdjęć: Norbi z żoną. Wspólne zdjęcia na Instagramie

Sonda
Norbi. Czy lubisz jego muzykę?
Ciężko chorowała po śmierci córki. Gwiazda "Klanu" zamieszkała w domu opieki w Skolimowie.
Nasi Partnerzy polecają