Nosowska wspomina szczegóły porodu: "położna powiedziała, że będzie bolało"

2022-05-22 18:15
Nosowska wspomina szczegóły porodu: położna powiedziała, że będzie bolało
Autor: akpa Nosowska wspomina szczegóły porodu: "położna powiedziała, że będzie bolało"

Katarzyna Nosowska (51 l.) od dawna jest bardzo aktywna w social mediach. I to właśnie tam postanowiła opowiedzieć w szczegółach jak wyglądał poród jej syna Mikołaja (26 l.). Okazja jest wyjątkowa, bo pociecha piosenkarki obchodzi dzisiaj (22 maja) urodziny.

Katarzyna Nosowska ma na swoim koncie niezliczoną ilość hitów i nagród. Każdy pamiętaj jej występy z zespołem Hej. Ostatnio jej kariera muzyczna trochę wyhamowała, a piosenkarka skupiła się na innych projektach. Napisała dwie książki i felietony w kilku miesięcznikach. Jest też bardzo aktywna w sieci, gdzie dzieli się ze swoimi fanami historiami ze swojego życia prywatnego. Ostatnio na Instagramie wróciła wspomnieniami do najważniejszego momentu w jego życiu- narodzin syna Mikołaja.

Nosowska opowiada szczegóły porodu

Kasia Nosowska zamieściła na Instagramie wyjątkowy wpis. Opisuje w nim w szczegółach jak wyglądał poród. Okazuje się, że gwiazda nie rodziła w szpitalu. Na szczęście mogła liczyć na pomoc najlepszej położnej.

"22.05.1996- opuścił kawalerkę pod sercem, mój syn Mikołaj. Rodziłam w mieszkaniu nad komisariatem. Tego dnia Legia przegrała z Widzewem. Jeannette Kalyta- cudowna położna, powiedziała, że będzie bolało, ale to nie o mnie chodzi, to ten mały chłopiec przychodzi na świat, to jego moment. Byłam cicha i tak bardzo się starałam by jemu było jak najlżej", napisała na Instagramie.

Piosenkarka świętuje urodziny syna

Piosenkarka opowiedziała o tym nie bez powodu. Dzisiaj swoje urodziny obchodzi jej ukochany syn. Mikołaj jest owocem miłości Nosowskiej i perkusisty Adama Krajewskiego.

"Dziś kończy 26 lat. Jestem tak wdzięczna, że jest. Mikołaju, synu, nauczycielu, doradco- Bądź szczęśliwy", dodała.

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Katarzyna Nosowska królową Instagrama, Karolina Szostak znowu tyje!
Sonda
Słuchasz Katarzyny Nosowskiej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE