Nowa sztuka na afiszu. Kto wpadł na premierę „Baby Shower”?

i

Autor: Teatr Kultura

Gorąca Premiera

Nowa sztuka na afiszu. Kto wpadł na premierę „Baby Shower”?

2023-05-27 18:28

Za nami uroczysta premiera spektaklu „BABY SHOWER”. Sztukę w iście gwiazdorskim wydaniu do Sceny Kocjana na warszawskim Bemowie przyszło zobaczyć wielu zacnych gości. Brawom i gratulacjom nie było końca, a aktorki występujące w spektaklu spisały się na medal.

25 maja w Warszawie odbyła się oficjalna, medialna premiera, nowego spektaklu „BABY SHOWER”. Widzów powitała Agnieszka Kałuża, znana też w mediach jako Aga Pomaga. Na scenie mogliśmy zobaczyć: Agnieszkę Mrozińską, Joannę Moro, Kamilę Kamińską, Annę Sandowicz i Annę Głogowską, która gra na zmianę z Moniką Dryl. Sztukę wyprodukowała Katarzyna Piątosa-Kuśmierczyk - Teatr Kultura.

Wśród znanych osób, które przyszły oklaskiwać gwiazdy „Baby Shower” znaleźli się: Tomasz Ciachorowski, Krystian Kukułka, Hanna Kochańska, Maja Hyży, Patrycja Mrozińska, Michał Meyer, Barbara Kurdej – Szatan, Marlena Szmaja, Alex Mroziński.

Krótko o sztuce „Baby Shower”

Przyjaciółki organizują przyjęcie dla Patrycji, spodziewającej się swojego pierwszego dziecka. Impreza dopracowana jest w najdrobniejszych szczegółach – od serwetek i balonów po przekąski, tort, quizy i zabawy towarzyskie aż po prezenty. Okazuje się jednak, że przyszła mama skrywa pewien sekret, który może zaważyć na wieloletniej przyjaźni całej ich piątki…

Alicja Majewska zdradza jak poradziła sobie z nerwicą naczyniową
Sonda
Czy lubisz chodzić do teatru?