Edyta Górniak, Sandra Kubicka

i

Autor: AKPA(2)

Padły nazwiska prowadzących!

Nowe show TVP. Aż roi się od gwiazd. Wśród nich: Edyta Górniak czy Sandra Kubicka!

2023-09-06 18:14

Telewizja Polska przygotowała dla fanów muzyki wielkie telewizyjne show. Od połowy września na antenach TVP 2 w każdy piątek będzie można oglądać "Rytmy Dwójki". W nowym programie TVP wystąpi plejada gwiazd. Poznajcie szczegóły!

Telewizja Polska przygotowała tej jesieni wyjątkowy program dla fanów muzyki. Jeszcze w tym miesiącu wystartuje z nowym rozrywkowym show, które nazywać się będzie "Rytmy Dwójki. Telewizyjne show nadawane będzie w każdy piątek o godz. 22.10. Zadaniem będzie wybranie najpiękniejszej polskiej piosenki. Wystąpi tam plejada polskich gwiazd, zobaczymy między innymi Edytę Górniak czy Nataszę Urbańską. Padły też nazwiska prowadzących!

Nowe show TVP! Wiemy, kto wystąpi

W każdym z odcinków zobaczymy osiem gwiazd, które w duecie z uczestnikami programów największych programów TVP takich jak: "The Voice of Poland", "Szansa na sukces" oraz "Tak to leciało!" wykonywać będą znane przez Polaków utwory. Portal "Świat Gwiazd" dotarł do informacji, kto poprowadzi to show.

- Iza Krzan i Sandra Kubicka zostały prowadzącymi. To ich powrót z nowym programem, bo w tej roli sprawdziły się świetnie już w swoich shows "Kamper Polska" oraz "Love Me Or Leave Me" - powiedział w rozmowie ze "Światem Gwiazd" informator.

Dodał także, których polskich artystów będziemy mogli obejrzeć w show.

- Wśród uczestników wystąpią Marek Piekarczyk, Natasza Urbańska, Lanberry, Tomson z Baronem, Alicja Węgorzewska i Edyta Górniak, o której już teraz za kulisami mówi się, że będzie największą gwiazdą widowiska - przekazała "Światu Gwiazd" osoba związana z "Rytmami Dwójki".

Zobacz poniższą galerię:

Gwiazdozbiór Jaruzelskiej - Sandra Kubicka
Sonda
Lubisz piosenki Edyty Górniak?