Nowy teleturniej TVP. Gospodarzem WIELKI GWIAZDOR

i

Autor: AKPA Nowy teleturniej TVP. Gospodarzem WIELKI GWIAZDOR

Nowy teleturniej TVP. Gospodarzem WIELKI GWIAZDOR

2020-08-27 11:59

Telewizja Polska już od września zabłyśnie nową ramówką. W ofercie programowej nie zabraknie programów rozrywkowych. Wśród nich nowy teleturniej TVP2! Gospodarzem show będzie wielki gwiazdor stacji, który od lat wciela się w rolę prowadzącego. Poznajcie szczegóły nowej produkcji TVP.

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl Telewizja Polska wyemituje nowy teleturniej. Będzie to show "Przyjaciele na zawsze". Mają wystąpić w nim gwiazdy, które wrócą do rodzinnych stron. Odwiedzą przyjaciół z dzieciństwa, pokażą dom, szkołę czy podwórko. Wszystko w szczytnym celu. Zaproszą znajomych z dzieciństwa do udziału w teleturnieju i zagrają o pieniądze na wybrany cel charytatywny. Jak podaje portal, program ma wystartować już 6 września na TVP2. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że wielki gwiazdor Telewizji Polskiej wcieli się w rolę gospodarza show. Będzie nim Łukasz Nowicki. Prezenter znany jest ze śniadaniówki "Pytanie na śniadanie" czy "Postaw na milion".

"Przyjaciele na zawsze" będzie można oglądać na antenie TVP2 w każdą niedzielę o 16:20. Jesteście ciekawi tej produkcji?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany