Odchudzona Jurksztowicz nagrodzona statuetką Polish Businesswomen Awards

2021-09-24 23:45
Anna Jurksztowicz
Autor: Materiały prasowe

Za nami XIV edycja konkursu o tytuł Polish Businesswomen Awards, organizowanego przez redakcję magazynu „Businesswoman & life”! Wyjątkowe statuetki odebrały nie tylko kobiety biznesu, ale i gwiazdy. Z tłumu wyróżniała się Anna Jurksztowicz, która ostatnio nieco zeszczuplała. Piosenkarka wyglądała obłędnie!

W tegorocznej edycji konkursu laureaci otrzymali statuetki w poszczególnych kategoriach, ale najbardziej wyróżniała się kategoria WYBITNE OSOBOWOŚCI. Tu statuetki z rąk Elżbiety Jeznach odebrały: Anna Jurksztowicz, dr n. med. Ewa Kempisty-Jeznach, Monika Richardson,  Patricia Kazadi, Beata Drzazga, Magdalena Pieczonka, Paulina Chylewska, Sylwia Peretti oraz przesympatyczny duet Agnes i Luigi Pagano.

Wśród gości wyróżniała się wokalistka Anna Jurksztowicz, która otrzymała statuetkę za działalność w swojej wytwórni producenckiej. Jej firma Si Music działa od 2001 roku  i zajmuje  się m.in  wydawaniem płyt, opieką menadżerską, organizowaniem koncertów, tworzeniem muzyki do filmów i seriali. Współpracuje z Krzesimirem Dębskim, Krzysztofem Napiórkowskim i Robertem Kubiszynem.

Anna podczas gali olśniła wszystkich. Odchudzona piosenkarka znakomicie prezentowała się w dopasowanej sukience zielono- czarnej marki Isabela Marat. Do tego dopasowała czerwona torebkę Salvatore Ferragamo , czarne szpilki Uterque, a kolczyki Forget-me-not Pecunia. Makijaż doskonale podkreślał jej urodę i nie wskazywał na 58 lat.

Anna Jurksztowicz mało ostatnio bywa na imprezach show-biznesowych. Czas spędza na koncertach i często odwiedza Monako. Ładuje tam akumulatory przed następną pracą w firmie i występami. Ostatnio zaprezentowała się szerokiej publiczności na festiwalu w Opolu.

Anna Jurksztowicz
Autor: Materiały prasowe
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE