Totalne szaleństwo

Odeta Moro prawie nago! Zdjęcia wpadły do sieci, internet zapłonął

2023-06-14 9:21

Odeta Moro przez pięć lat była gwiazdą TVP, ale jej kariera dziennikarska jest znacznie bogatsza i nie ogranicza się wyłącznie do Telewizji Polskiej. Starsi widzowie pamiętają początki kariery prezenterki jeszcze z muzycznej telewizji Viva. Właśnie z tego okresu pochodzi pikantna sesja zdjęciowa dla magazynu CKM. Odeta Moro na fotkach jest prawie nago! Zdjęcia właśnie wpadły do sieci, a internet momentalnie zapłonął!

Odeta Moro prawie nago w magazynie CKM

Odeta Moro lada moment kończy 45 lat, ale nie widać po niej upływających lat. Wielu jej fanów uważa nawet, że była prezenterka TVP dziś wygląda jeszcze lepiej niż ponad dwie dekady temu. Mają porównanie, bo Odeta Moro właśnie wrzuciła do sieci swoje stare zdjęcia z rozpalającej zmysły sesji dla magazynu CKM. Dziennikarka wystąpiła prawie nago - jej seksowne ciało zakrywa tylko niewielkich rozmiarów bikini. - 23 lata temu i 23 kg temu. Dobrze, że człowiek trochę obnażył przed obiektywem, przynajmniej wnuki uwierzą, że babcia była szczupła. A co tam, body positive! - napisała Odeta Moro, która niedawno wycięła sobie... powieki. Internet błyskawicznie zapłonął. Fani byłej gwiazdy TVP oszaleli. Głos zabrały także inne popularne celebrytki, m.in. Anna Guzik, Daria Ładocha czy Beata Sadowska. 

Celebrytki i internauci komentują zdjęcia Odety Moro

Większość użytkowników Instagrama uważa, że dodatkowe kilogramy i upływające lata absolutnie nie szkodzą Odecie Moro. - "Teraz wyglądasz lepiej", "Pikna była i pikna jest", "Ale hot. Teraz również pięknie, urok nie kryje się w cyferkach", " A nie jest nadal!!! Wyglądasz bosko i jesteś wspaniała", "Jest Pani nadal super Babka" - zachwycają się internauci. Zdjęcia Odety Moro nie umknęły innym gwiazdom. "Bosko!" - skomentowała aktorka Anna Guzik.  - Ja Cię kocham Odeta za to, jakim jesteś super ziomem - zadeklarowała publicznie Daria Łodocha z TVN. Z kolei Beata Sadowska napisała krótko, lecz wymownie: "kocham". Zobacz w naszej galerii, jak przez lata zmieniła się Odeta Moro. Na 12 slajdzie widać byłą gwiazdę TVP niemal nago! Lepiej wygląda dziś czy 20 lat temu?

Sonda
Która Odeta Moro wygląda lepiej?