Olga Bołądź

i

Autor: Instagram/@olgaboladz_official Olga Bołądź wyznała, że jej ciąża mogła być zagrożona. „Moja lekarka powiedziała, że muszę na siebie uważać”

macierzyństwo

Olga Bołądź pochwaliła się pokojem swojej córeczki. Zobacz, jakie luksusy ma Rita

2023-07-25 12:28

Niedawno Olga Bołądź (39 l.) na świecie przywitała kolejne dziecko. W maju na świat przyszła córka Rita. Maluszek już zawładnął sercem mamy, która urządziła mu piękny i funkcjonalny pokój.

Urodzenie drugiego dziecka nie zwolniło kariery Olgi Bołądź. Aktorka jest nadal aktywna zawodowo, ale także i korzysta z życia! Jakiś czas temu pojawiła się na Opener, czy poszła na Marsz Wolności w Warszawie. Nie brakuje też jej czasu na dobrą lekturę!

Ciężarna Olga Bołądź nieco zwolniła tempo pracy, nie rezygnuje z pracy. Jak znosi ciążę?

Jednak to dzieci są dla artystki całym światem. Jest to 10-letni syn Bruno z poprzedniego związku z tajemniczym Rafałem. Teraz na świecie pojawiła się także Rita, której tatą jest Kuba Chruścikowski, przedsiębiorca i właściciel kilku warszawskich klubów.

W ostatnim czasie Olga Bołądź pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych pięknie urządzonym dziecięcym pokojem swojej najmłodszej pociechy w ramach współpracy z firmą meblową. Zdecydowanie dominują jasne kolory, ale nie brakuje także pewnych subtelnych różowych akcentów.

- Sami złożyliśmy łóżeczko i przewijak a dziadek komodę. Cieszą mnie takie współpracę, mogę Wam polecić coś funkcjonalnego i przydatnego. Za chwile będziemy zmieniać na „duże” łóżeczko, które posłuży Riri kilka lat. Jak już będziemy w działaniu to Wam pokaże jak nam idzie składanie. A małe zostanie dla lalek – pisze aktorka na swoim Instagramie.

Sonda
Jak wam się podoba pokój Rity?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany