Oliwia Bieniuk dołącza do obsady Gliniarzy! Kogo zagra córka Przybylskiej?

i

Autor: Polsat/Materiały prasowe

Oliwia Bieniuk dołącza do obsady "Gliniarzy"! Kogo zagra córka Przybylskiej?

2022-09-14 14:50

Niedawno na antenie Polsatu wystartował 13. sezon "Gliniarzy", a już nagrywana jest kolejna seria hitowej produkcji! Do obsady dołączają nowe twarze – Oliwia Bieniuk (20 l.) oraz Natalia Brudniak (35 l.)! W kogo wcięli się córka Anny Przybylskiej (+35 l.)?

W 14. sezonie przed bohaterami serialu "Gliniarze" szereg nowych wyzwań, które wymagać będą sprytu, inteligencji i kreatywności. Jak sobie z nimi poradzą? O tym przekonamy się w przyszłym roku, a już teraz przedstawiamy nowe postacie! Julia Szwarc, w tej roli do obsady dołącza Oliwia Beniuk. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka gra siostrzenicę komendanta Centralnego Biura Policji Roberta Szwarca (Zbigniew Kozłowski). Natomiast grono policyjnych detektywów zasili Olga Lipska, w którą wciela się Natalia Brudniak.

Oliwia Bieniuk w "Gliniarzach"

Julia Szwarc jest córką siostry Szwarca. Po latach mieszkania z matką za granicą przyjeżdża do Warszawy i zaczyna studia na Wydziale Psychologii. Trafia pod opiekę wuja. Pewna siebie, rogata, bardzo inteligentna dziewczyna jest dużym wyzwaniem dla Szwarca, który nie ma żadnego doświadczenia z młodzieżą. Plany rodziny związane z przyszłością Julii są skrajnie różne - jej matka i Szwarc chcieliby, żeby skupiła się na studiach, ale dziewczyna chce zostać influencerką i w ten sposób zarabiać łatwo duże pieniądze. Julia mieszka na stancji z koleżanką, co sprawia, że Szwarc nie ma nad nią pełnej kontroli. Za to jego siostrzenica wynajduje coraz to nowe preteksty, żeby niespodziewanie wpaść na komendę, gdzie bawi ją stawianie wuja w kłopotliwych sytuacjach. Szybko łapie kontakt z Żanetą (Monika Miller), która pomoże jej, kiedy Julia wpadnie w kłopoty.

Gliniarze - emisja w TV

Obecnie emitowany jest 13. sezon serialu "Gliniarze". Nowe odcinki można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 w Polsacie oraz w Polsat Go! Więcej o produkcji przeczytasz tutaj

Oliwia Bieniuk: Nie szukam miłości na siłę
Sonda
Oglądasz serial "Gliniarze" z Piotrem Mrozem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany