Oliwia Newton-John nie żyje. Gwiazda "Grease" odeszła otoczona rodziną i przyjaciółmi

2022-08-08 22:06

Bardzo smutne wieści z USA. W wieku 73 lat zmarła Oliwia Newton-John, australijsko-brytyjska piosenkarka, autorka tekstów, aktorka i businesswoman. W pamięci widzów zapadła przede wszystkim kreacją (wespół z Johnem Travoltą) w firmie "Grease". Olivia Newton-John od wielu lat zmagała się z nowotworem piersi. W końcu walkę tę przegrała...

Olivia Newton-John nie żyje

i

Autor: EAST NEWS Olivia Newton-John nie żyje

Jak czytamy na facebookowym profilu Olivii Netwon-John: - Olivia Newton-John (73) zmarła dziś rano w pokoju na swoim ranczu w Południowej Kalifornii, otoczona rodziną i przyjaciółmi. Prosimy wszystkich o uszanowanie prywatności rodziny w tym bardzo trudnym czasie. Olivia jest symbolem triumfu i nadziei od ponad 30 lat dzieląc się swoją podróżą z rakiem piersi. Jej lecznicze inspiracje i pionierskie doświadczenie w medycynie roślin trwa dzięki Fundacji Olivia Newton-John. Zamiast kwiatów rodzina prosi o przekazanie wszelkich datków ku jej pamięci na Fundusz Fundacji Olivii Newton-John (FundationFundationONJ.org).

Olivię żegnają jej mąż John Easterling (autor wpisu); córka Chloe Lattanzi; siostra Sarah Newton-John; brat Toby Newton-John; siostrzenice i siostrzeńcy Tottie, Fiona i Brett Goldsmith; Emerson, Charlie, Zac, Jeremy, Randall i Pierz Newton- Newton-Stock, Layla Lee; Kira i Tasha Edelstein; oraz Brin i Valerie Hall.

Piosenkarka kilkukrotnie zmagała się z rakiem piersi, pierwszą operację przeszła w 1992 roku. Dwie dekady później, w 2013 roku, okazało się, że rak powrócił. Wykryto go podczas badań po niegroźnym wypadku samochodowym, w którym brała udział aktorka. Niestety, okazało się, że są przerzuty. O nawrocie wiedziało niewiele osób, jednak i tym razem Olivii Newton-John udało się zahamować rozwój wyniszczającej choroby. We wrześniu 2018 roku aktorka ujawniła, że po raz trzeci musi zmierzyć się z nowotworem, który tym razem uaktywnił się na dole kręgosłupa.

Nie żyje syn Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają