Roksana Węgiel przekazała radosną nowinę

i

Autor: AKPA Roksana Węgiel przekazała radosną nowinę

Ona nie ma nawet 18 lat! Roksana Węgiel przekazała radosną nowinę!

2022-07-01 14:10

Roksana Węgiel (17 l.) weszła do naszego rodzimego show-biznesu, gdy miała zaledwie 12 lat. Niewątpliwie ma na swoim koncie wiele muzycznych i komercyjnych sukcesów. Teraz pochwaliła się w sieci kolejnym, ogromnym osiągnięciem, którym nie może pochwalić się żadna inna nastolatka. Szczęśliwa Roksana przekazała radosne wieści, a jej profil zalewają tysiące komentarzy z gratulacjami.

Program "The Voice Kids" otworzył Roksanie Węgiel drzwi do wielkiej kariery, a jej zwycięstwo na Eurowizji Junior tylko potwierdziło, jak bardzo jest utalentowana. Dziś 17-latka ma już rzesze prawdziwych fanów. Jej profil w mediach społecznościowych śledzi ponad 1,3 miliona osób.

Teraz Roksana Węgiel pochwaliła się kolejnym, gigantycznym sukcesem, którego nie udało się osiągnąć jej nieco młodszym koleżankom z branży.

Roksana Węgiel pochwaliła się, że jest jedyną nastolatką w 20-stce najcenniejszych marek osobistych. Jej wartość oszacowano na kwotę, która wręcz przyprawia o zawrót głowy.

- Wow, Jestem zaszczycona! 18 miejsce w rankingu Forbes Woman najcenniejszych marek kobiecych. Jestem jedyna w pierwszej 20tce poniżej 18 roku życia. Gratuluję Idze Świątek 1szego miejsca - napisała szczęśliwa Roksana.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Sonda
Roksana Węgiel - czy słuchasz jej piosenek?
Roksana Węgiel: Sukces pozwolił mi zweryfikować przyjaźnie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE