Sandra Kubicka

i

Autor: Waldemar Kompała / TVP

Ale figura!

Oniemieliśmy na widok Sandry Kubickiej. Jak ona się ubrała, nie można oderwać od niej oczu. Internet wręcz zapłonął!

2023-06-19 19:33

Sandra Kubicka (28l.) znana jest z tego, że wie, jak podkreślić swoje atuty i zadać szyku na wielkich imprezach. Nie inaczej było również i tym razem. Na Instagramie modelka opublikowała najnowsze nagranie w pięknej czarnej sukni w odważnym dekoltem. Internauci nie przeszli obok tego obojętnie. Poznajcie szczegóły!

Sandra Kubicka w sieci cieszy się sporą popularnością. 28-latka rozpoczynała karierę w modelingu, a jej praca zaowocowała międzynarodową karierą. Po latach wyprowadziła się ze Stanów Zjednoczonych i wróciła do Polski. Od lat z sukcesami działa w polskim show-biznesie. Obecnie stoi na czele trzech firm z: bielizną, cateringiem czy kosmetykami. Od niedawna jest również prowadząca program "Love me or leave me. Kochaj albo rzuć". Modelka ostatnio rozgrzała Internet do czerwoności, wszystko za sprawą odważnej sukienki.

Odważna kreacja Sandry Kubickiej! Tak skomentowali to internauci!

Ostatnio na swoim Instagramie, na którym obserwuje ją prawie 700 tysięcy ludzi możemy zobaczyć ukochaną Barona w olśniewającej eleganckiej odsłonie. Widzimy ją w czarnej, dopasowanej sukni. Kreacja ma golf i dekolt do pasa przykryty prześwitującą siateczką. Całość doskonale podkreśla smukłą sylwetkę modelki, a stylizację okrasiła prosta fryzura - rozpuszczone włosy zaczesane do tyłu oraz kolczyki w kształcie gwiazd.

Internauci nie mogli oderwać oczu od tej stylizacji, pod postem pojawiła się lawina komentarzy.

- Klasa - skomentował jeden z internautów.

- Jak na gwiazdę przystało, wejście w klasą - dodała internautka.

Zobacz poniższą galerię: Sandra Kubicka wzięła ślub na plaży?

Gwiazdozbiór Jaruzelskiej - Sandra Kubicka
Sonda
Lubisz Sandrę Kubicką?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany