Poznajcie laureata "Debiutów"

Opole 2023. Za nami konkurs Debiutów! Zobaczcie, kto został nagrodzony!

2023-06-09 22:38

Za nami pierwszy dzień jubileuszowego 60. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Pierwszego dnia oprócz koncertu "Od Opola do Opola" mogliśmy podziwiać także debiutantów w konkursie "Debiutów". Zobaczcie, kto zgarnął główną nagrodę!

Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu już od lat uchodzi za jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w kraju. W tym roku ma okazję świętować swoje 60 urodziny. Z tej okazji organizatorzy przygotowali dla nas wiele wyjątkowych występów. Co roku goszczą na nim nie tylko topowe polskie gwiazdy, lecz także debiutanci z całego kraju, którzy mają szansę zaprezentować się przed dużą publicznością. Zobaczcie, kto wygrał w tym roku konkurs "Debiutów".

Opole 2023. Poznajcie laureata konkursu "Debiutów"

Jak zwykle na scenie zaprezentowało się dziesięciu wokalistów, którzy wystąpili z nadzieją na zdobycie ogólnopolskiego uznania. Wśród nich znaleźli się m.in. Magda Bereda, Konrad Baum, Karolina Fryt. Oprócz uczestników konkursu, na scenie wystąpili Doda, Gromee, Blue Café i Feel.

Wszyscy uczestnicy konkursu zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Ostatecznie słynna "Karolinka", czyli nagroda imienia Anny Jantar trafiła w ręce zespołu "Felivers". Z kolei nagrodę telewidzów i 20 tysięcy złotych zdobył Jan Majewski.

A już 10 czerwca odbędzie się koncert "Premier". Na scenie w Opolu wystąpią jedne z największych polskich gwiazd: Rafał Brzozowski, Kasia Moś, czy zespół Tulia.

A Wy, oglądacie festiwal w Opolu? Zagłosuj w naszej sondzie!

Zobacz poniższą galerię: Od Opola do Opola

Doda ma swoje drugie pięć minut: „Zapłaciłam wysoką cenę za szczerość”
Sonda
Będziesz oglądać w tym roku festiwal w Opolu?