Joanna Opozda  Antek Królikowski

i

Autor: Akpa/instagragrm

Mocne słowa

Opozda atakuje Królikowskiego. Sugeruje, że jest socjopatą. Antek nie widział syna od 8 MIESIĘCY?!

2023-06-25 15:00

Dzień Ojca Joanna Opozda (35 l.) spędziła z synkiem Vincentem (1 r. i 4 mies.) sama, bez Antka Królikowskiego (34 l.). W emocjonalnym wpisie na Instagramie aktorka pochyliła się nad osobami, które musiały wychowywać się bez ojców. Nie obyło się bez przytyku do Antka. Ujawniła, że młody Królikowski po raz ostatni miał widzieć syna osiem miesięcy temu... Padły mocne słowa.

Joanna Opozda i Antek Królikowski wciąż nie mogą się porozumieć. Aktor nie zobaczył swojego syna z okazji Dnia Ojca. Opozda nie odpuściła sobie więc okazji do mocnych przytyków.

Joanna Opozda atakuje Antka Królikowskiego. Sugeruje, że jest socjopatą. Antek nie widział syna od 8 MIESIĘCY?!

"Też uważam, że Dzień Ojca to święto każdej samodzielnej mamy" - napisała Joanna Opozda w sieci, a gdy niektórzy się z nią nie zgodzili, pisząc, że dziecko potrzebuje zarówno mamy, jak i taty, aktorce puściły nerwy. "Znam wielu ludzi, którzy stwierdzili (już jako świadomi, dorośli ludzie), że woleliby chować się bez ojca, niż np. z ojcem tyranem, alkoholikiem itd. Krótko mówiąc, z nieodpowiedzialnym człowiekiem, który wyrządził więcej krzywdy, niż dobrego... więc nie generalizujmy" - zaczęła swój wpis.

Przypomnijmy, że Joanna Opozda sama nie utrzymuje kontaktów ze swoim ojcem

ZOBACZ TAKŻE: Afera z chrzcinami synka Opozdy i Królikowskiego. Ojciec Joanny rzuca nowe światło na sprawę? "Manipulatorka"

"Niestety, rzeczywistość bywa brutalna. Egoistów, narcyzów i socjopatów nie brakuje. Wystarczy od czasu do czasu posłuchać wiadomości" - napisała dalej Joanna Opozda, a później już wprost odniosła się do Antka Królikowskiego. "A co po takim komentarzu ma poczuć taka osoba jak ja, która nie jest w stanie wpłynąć na "pewne sytuacje"? Mam się biczować, że "ojciec" dziecka ostatni raz widział je 8 miesięcy temu? Że nie płaci alimentów? Że nawet nie kiwnął palcem, żeby zabezpieczyć kontakty? Nie. Przynajmniej ja nie mam zamiaru" - podsumowała ostro Opozda. 

Antek Królikowski jak na razie wstrzymał się od komentarza.

Zgadzacie się z Joanną Opozdą? 

Joanna Opozda spędziła upojną noc z młodszym chłopakiem
Sonda
Czy uważasz, że Joanna Opozda i Antek Królikowski powinni pogodzić się ze względu na dobro synka?