Orlando Bloom na Ukrainie

i

Autor: Instagram Orlando Bloom na Ukrainie

Odważny gest gwiazdora

Orlando Bloom na Ukrainie! Spotkał się z prezydentem Zełenskim, odwiedził dzieci. ZDJĘCIA

2023-03-27 7:30

Piękny gest Orlando Blooma! Gwiazdor Hollywood i mąż Katy Perry postanowił niespodziewanie przylecieć na Ukrainę. Jako ambasador UNICEF odwiedził kilka instytucji, które zajmują się opieką nad dziećmi podczas wojny. Spotkał się również z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim.

Orlando Bloom przyleciał na Ukrainę! Spotkał się z Wołodymyrem Zełenskim w Kijowie, odwiedził dzieci w metrze

Od początku wojny na Ukrainie wiele gwiazdy wyraziło poparcie dla kraju walczącego z najazdem Władimira Putina. Niektórzy odważyli się także polecieć do ogarniętego wojną kraju. Przykładowo Bono i Edge z U2 dali koncert w kijowskim metrze. Teraz do grona gwiazd, które odwiedziły Ukrainę podczas wojny, dołączył Orlando Bloom, ambasador dobrej woli UNICEF. Sławny Legolas z "Władcy Pierścieni" pokazał relację z wizyty na swoim koncie na Instagramie. Można tam znaleźć na przykład film, na którym Orlando Bloom wchodzi do gabinetu Wołodymyra Zełenskiego i wita się z prezydentem. Potem rozmawiają przy stole. Na innych zdjęciach widzimy gwiazdora z dziećmi. Orlando Bloom odwiedził specjalne miejsce w kijowskim metrze, gdzie mogą bawić się i zapomnieć o wojnie. Był też gościem rodziny zastępczej utworzonej przez małżeństwo Ukraińców, którzy wzięli pod opiekę pięć wojennych sierot, choć sami mają czwórkę dzieci.

Orlando Bloom: "Dzieci na Ukrainie potrzebują powrotu do dzieciństwa"

Oto co napisał na Instagramie Zełenski o spotkaniu z Bloomem: "Podczas spotkania omówiliśmy projekty pomocy humanitarnej, kwestie odbudowy ze szczególnym uwzględnieniem interesów dzieci. @unicef i nasze zespoły będą działać na kilka sposobów, by przybliżyć zwycięstwo i przywrócić ukraińskim dzieciom szczęśliwe dzieciństwo". Bloom pisał m.in.: "Przyjechałem dziś na Ukrainę w pierwszą podróż powrotną od 2016 roku. Nigdy nie spodziewałbym się wybuchui wojny w całym kraju, kiedy wtedy tam byłem. (...) Dzieci na Ukrainie potrzebują powrotu do dzieciństwa. Obserwuj to miejsce, aby dowiedzieć się więcej o mojej wizycie @unicef_ukraine"

Sonda
Wierzysz, że wojna na Ukrainie skończy się w 2023 roku?

QUIZ z wiedzy ogólnej o polskich serialach. Nie skompromituj się!

Pytanie 1 z 13
Kto grał małżeństwo Barbary i Bogumiła Niechciców w serialu "Noce i dnie"?
Hotplota.pl: Brat Billie Eilish okradziony; Orlando Bloom przecenia dom
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany